यी पेकेन टिसिहरू सधैं हिट हुन्छन्! तपाईले तिनीहरूलाई धेरै छुट्टी प्राप्त-टगीथ र पार्टनरहरूमा भेट्टाउनुहुनेछ। तिनीहरू एक क्रीम पनीर पेस्ट्री र पेकान भरने संग बनाइएको सानो पेक्ान pies जस्तै हो।
यदि तपाईं चाहानुहुन्छ भने पेकिङका साथ टिस्ली गोलाहरूमा केही किशमिशहरू थप्न नि: शुल्क लाग्छ। नुस्खाले 48 का एक ठूलो ब्याच बनाउँछ, त्यसैले यो पार्टीको लागि एकदम सही छ। यो एक सानो ब्याचको लागि सजिलैसँग रोकिएको छ।
यो पनि हेर्नुहोस्
मक्खन पेकन कचरा कुकीज
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- पेस्ट्री:
- 1 कप मक्खन वा मार्जारिन (नरम)
- 6 औंस
- क्रीम पनीर, (नरम )
- 2 कप आउँ (सबै उद्देश्य, माप गर्नु अघि)
- भरिएको:
- 1 2/3 कप हल्का खैरो शर्करा (प्याड)
- 2 ठूला अण्डाहरू (पिडा)
- 3 चम्मच मक्खन (पिघल)
- 1 1/2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 1 कप कटा पेकान
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 350 फिट
- ग्रीस मिनी मफिन टिन वा बेकिंग स्प्रे संग स्प्रे।
- सुचारु नभएसम्म काँधमा नरम मक्खन र क्रीम पनीर मिलाउनुहोस्। आटा जोड्नुहोस्, एक समयमा लगभग 1/4; चिकनी आटामा काम गर्नुहोस्। चिल आटा।
- आटा 1 इन्च बलमा आकृति बनाउनुहोस्; गोलाहरू बनाउन तयार मफिन प्यानहरूमा थिच्नुहोस्।
- एक कटोरा मा, खैरो रंग को अन्डा, पिघल मक्खन र वेनिला संग ब्राउन चीनी को गठबंधन। राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्न हल गर्नुहोस्।
- प्रत्येक पेस्ट्री खोलमा 1/2 देखि चम्मचको कटा नट लाई छिटो पार्नुहोस्; माथि भरेर थप गर्नुहोस् र त्यसपछि केहि पेकन टुक्राहरूसँग छिड्नुहोस्।
- लगभग 25 मिनेटको लागि पेक्कन टासेज बनाउनुहोस् वा सेट नगर्न। मोटो पेपर परतहरू बीचको तल्लो तहका कन्टेनरहरूमा भण्डार गर्नुहोस्।
4 दर्जन बनाउँछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 99 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 24 मिलीग्राम |
| सोडियम | 80 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |