साउथ मशरूम सिद्धनेकल को लागि यो नुस्खा तपाईं तयार हुनेछ कि सबै भन्दा राम्रो पकवान हुन सक्छ। पृथ्वी र धैर्यता, यी मशरूम स्वादिष्ट वा ठीलो स्वादिष्ट छ।
नुस्खा मक्खन संग तयार छ, तर तपाईं जैतून को तेल को स्थान ले सकते हो। या तो एक समानता को पकाने को समान समान छ।
अन्तमा, हर्बेर डे प्रोभेंस सबैभन्दा विशेष खाना पसलहरूमा सजिलै उपलब्ध छन्, तर तपाईं आफैले ब्याच अप गर्न सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 औंस ताजा सेतो मशरूम, क्वार्टरमा
- 3 चम्मच मक्खन (वा अतिरिक्त कुंवारी जैतून का तेल)
- 1 उदार चम्मच हर्बेर डे प्रोवेंस
- कोसेसर नमक, स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
- भारी भारी तल पटक्कै मा मक्खन मध्यम गर्मी मा पनी।
- मशरूम थप गर्नुहोस् र लगभग 5 मिनेटको लागि साट थप्नुहोस् वा जब सम्म तिनीहरू पूर्णतया मक्खन संग लेपित र थोडा नरम गर्न सुरु गर्नुहोस्।
- हेर्बेर डे प्रोभेंस थप्नुहोस् र अन्य 10 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्, प्रायः हिउँदो, वा मशरूम कहिलेकाहीँ कहिलेकाँही खैरो खानु पर्दछ तर अझै राम्रो तरिकाले नरम र रसदार।
- कोसेसर नमकसँग स्वादको लागि सिजन र सही सेवा गर, वा ठुलो र कोठाको तापमानमा सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 108 |
| कुल मोटा | 10 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 77 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |