फबीबुलाका लागि यो नुस्खाले क्लासिक ब्रान्डको ककटेल, मेट्रोपोलिटनलाई अर्को स्तरमा मिश्रण गर्न ग्रान्ड मार्नियर जोडेर ल्याउँछ। यो एक अधिक नाजुक मिठाई वरमोथ, सेन्जानो बियानो को उपयोग गर्दछ, जो आवश्यक ब्रान्ड र ग्रैंड मार्नियर को बिना अधिक मीठे बिना जोड दिए। धेरै अन्य मीठा वाममोथहरूले एक ककटेल बनाउन सक्छ जुन लगभग धेरै मीठो छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3/4 औंस किनजानो बियानो वर्माउथ
- 3/4 औंस
- ब्रान्ड
- 3/4 औंस
- ग्रैंड मार्नियर नारंगी तरल
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा अवयवहरू बर्फबाट भरिए।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
Recipe Courtesy: Skyy Spirits
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 114 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 12 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 18 जी |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 11 जी |