यो अति सजिलो क्रोकोपट माटबल होग्गेजले केवल 4 देखि 6 घण्टामा पाँच इन्जेन्टिएन्ट स्यान्डविच नुस्खा पकाउने कुकुर र घरमा लंचको लागि एक उत्तम समाधान हो।
तपाईं आफ्नै मासुबल प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ, वा जमेको खरिद पुरा तरिकाले पकाएको मासुबल प्रयोग गर्नुहोस्। केवल मूर्तिहरू कि मासुबलहरू ढीलो कुकरमा जान अघि पूर्ण रूपमा पकाउन सकिन्छ। अङ्कित मेडबल्सले धेरै वोसो जारी गर्नेछन् र समाप्त उत्पादन चिसो हुनेछ।
यदि तपाइँ यो आसान नुस्खामा मनपर्छ भने तपाइँले अन्य प्रकारको रोटी होग्या बन्सको स्थानमा प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ। Ciabatta रोल्स प्रयोग गर्नुहोस्, वा ठुलो फ्रान्सेली वा इटालियन रोटी प्रयोग गरेर ठूलो स्यान्डविच बनाउनुहोस् र व्यक्तिगत सर्भरमा काट्नुहोस्।
तपाईं पनि प्रयोग गर्न पनीर को प्रकार पनि भिन्न गर्न सक्नुहुन्छ। मोज़ासेला वा प्रसोलोन वा फन्टिनमा मासुबलहरू र मसालेदार चटनीको शीर्षमा स्वादिष्ट पिसाब हुनेछ। केवल पनीर प्रयोग गर्नुहोस् जुन राम्रो हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 40 मासुबलहरू (जमेको पूर्ण पकाएको)
- 1 जार / 26 औंस marinara चटनी (या पास्ता चटनी)
- 1 प्याज (कटाई)
- 6 स्लाइस पनीर (मुनिटर, वा 1-1 / 2 कप टुक्रा भयो)
- 6 buns (hoagie, toasted)
यसलाई कसरी बनाउने?
जमे भएका मासुबल , पास्ता चटनी , र प्याजलाई 3 देखि 4 मा स्लिप कुकर रमाउनुहोस्। प्याज नभएपछि 4 देखि 6 घण्टासम्म कम तापक्रममा राख्नुहोस् र मासुबलहरू राम्ररी 160 डिग्री फारेनहाइट सम्म हुन्छ।
पनीर संग तृप्त होग्नी बन्स र माथि मा मासुबल राख्नुहोस। यस बिंदुमा तपाईं पनीरले मासु मासुबल र चटपिटमा पिल्ल गर्न सक्नुहुनेछ, वा पनीर पिल्ल र खरानी केही मिनेटको लागि तिनीहरूलाई ब्रोलर भित्र राख्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1583 |
| कुल मोटा | 102 g |
| पागलिएको बोसो | 38 जी |
| असंतृप्त फैट | 43 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 24 9 मिलीग्राम |
| सोडियम | 4,205 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 96 जी |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 68 g |