म क्रोको पोट पोर्क र बीन्सको बारेमा सोच्दै थिए र म कसरी नुस्खालाई माया गर्छु, र अचानक मासुबलहरूको प्रयोग गर्ने सोचले मेरो टाउकोमा फ्याप्प गर्यो। यो सुन्दर नुस्खा परिणाम हो। यो साँच्चै सान्त्वनादायक, धनी र सजिलो छ। केवल एक नोट: यो नुस्खा धेरै राम्रो मिठो छ, पकाएको सेम र केचअप संग। तपाईं वर्सेस्टर्शायर सॉस को चम्मचको बारेमा थप्न सक्नु भएको छ कि मीठापन भने तपाईलाई मनपर्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 प्याज, कटा भयो
- 1/3 कप जंगली चावल, रौं
- 2 (28-औउन्स) डिब्बे बेक्ड सेम
- 1/2 कप क्याचअप
- 1/4 कप सरस
- 1 (16-औंस) प्याकेज फ्रिज भएका जंगली चावलको मासु बागलुङ
- 1/2 कप पानी वा बीफ श्वेत
यसलाई कसरी बनाउने?
4-5 मा सबै अवयवहरू क्रकपोट क्वार्ट गर्नुहोस् र धीरज मिश्रण गर्न मिलाउनुहोस्। निश्चित गर्नुहोस् कि जंगली चावल तरलले भरिएको छ। 6-9 घण्टा वा जंगली चावल निषेध तर फर्म र मासुबलहरू तातो होईन र कममा पकाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 768 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 9 4 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 143 जी |
| आहार फाइबर | 39 जी |
| प्रोटिन | 47 g |