यो क्रेक बर्तन ओक्समेल स्टव स्वाद संग स्वाद गर्दैछ, एक स्वादिष्ट भाइरस मिश्रण, आलु, गाजर र विभिन्न जडी बूटी र सीजनहरु संग।
रातो रक्सी, गोमाको काँध, र टमाटर चटको संयोजन एक वेशभूषा र स्वादपूर्ण ओक्समेल स्टूको लागि बनाउँछ।
R elated: शीर्ष 25 बीफ स्टव व्यंजनहरु
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 चम्मच अतिरिक्त कुंवारी जैतून को तेल
- 3 देखि 4 पाउन्ड ओक्सक्स, असहमत
- 2 मध्यम प्याज, कटाई
- 2 लौंग
- लसुन, पतला कटाई
- 1 चम्मच सबै उद्देश्यको आटा
- 2 आलु, आकार मा कटौती
- 2 गाजर, कटाई
- 1 1/2 कप
- बीफ स्टक
- 3/4 कपडा सुकेको रातो शराब
- 1/2 कप टमाटर चटनी
- 6 मिर्च
- 1/2 चम्मच सूखे अयगानो
- 1 सूखे लाल चिलानी काली मिर्च, बीउ, कटा भयो
- 2 सम्पूर्ण लौंग
- 1 रातो काली मिर्च, कटा भयो
- 1 चम्मच कटा भयो
- अजमोद
- कोषेर नमक र तातो पानीको काली मिर्च, स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो स्किलेटमा तेललाई उच्च ऊँची गर्मीमा उचाल्नुहोस्। सबै पक्षहरूमा खैरो ओक्सक्सहरू।
- मध्यममा गर्मी घटाउनुहोस्; प्याज थप गर्नुहोस् र 5 मिनेट लामो खाना पकाउनुहोस्।
- लसुन थप्नुहोस् र 1 मिनेट लामो खाना पकाउनुहोस्।
- मासु र सब्जियों मा आटा छिटो र मिश्रण गर्न हलचल। 2 मिनेट लामो कुक गर्नुहोस्।
- गाजरको साथ कुक बर्तनको तल आलु राख्नुहोस्।
- ओक्सक्समेल मिश्रण थप्नुहोस्।
- डाइजेज रेड वाइनको साथ प्यान गर्नुहोस् र सुस्त कुखुरालाई सुस्त कुकरमा राख्नुहोस्।
- टमाटर चटनी, peppercorns, अयगान्डा, चिनी मिर्च, लौंग, घंटी मरिच र अजवा साथ धीमी कुकरमा बीफ शोर थप्नुहोस्। स्वादको लागि नुन र काली मिर्च जोड्नुहोस्।
- 9 देखि 11 घण्टाको लागि कम र पकाउनुहोस्, वा ओक्समेल धेरै निविदा नभएसम्म।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 880 |
| कुल मोटा | 46 जी |
| पागलिएको बोसो | 16 जी |
| असंतृप्त फैट | 23 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 22 9 मिलीग्राम |
| सोडियम | 660 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 32 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 77 g |