चिमचुररी सॉसले क्रीम पनीरसँग मिलाएको एक स्वादिष्ट संगमले सिमेन्ट चिकन छातीमा बनाउँछ । चिकन र क्रीम पनीर एक पफ पेस्ट्री को खोल भित्र एक साथ लिपिन्छन् र बेक्ड, परिणामस्वरूप निविदा, स्वादयुक्त चिकन, क्रीमयुक्त चक्कु, र एक चक्की क्रस्ट।
चिमचुर्री सॉस एक गलास्टिक हरी सस हो, प्राय: ग्रील्ड माट संग काम गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 बेकार चिकन छाती
- 2 चम्मच मक्खन
- 4 औंस क्रीम पनीर, नरम
- 2 tablespoons
- chimichurri sauce
- जमे भएका पफ पेस्ट्रीको 1 पाना, ठुलो
- 1 अन्डा
- नमक र काली मिर्चको स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- नमक र कालो मिर्चको साथमा मुटुको कुखुरा सिजन।
- एक स्किलेटमा मदिरा मा मध्यम गर्मी मा पिच्छे। मक्खनमा चिकन छातीहरू साउथ गर्नुहोस् जबसम्म दुबै पक्षमा हल्का खानु हुँदैन। 20 मिनेटको लागि चिल चिकन।
- चिमचुरी सॉस लाई क्रीम पनीर मा राम्रो तरिकाले मिश्रित गर्नुहोस।
- फलामिएको सतहमा, पेस्ट्री पानालाई 14-इन्च स्क्वायरमा रोल गर्नुहोस्। पेस्ट्रीलाई चार सात इन्च चौकोरमा राख्नुहोस्।
- ओवन पहिले 400 डिग्री सम्म।
- प्रत्येक पेस्ट्री पानाको बीचमा क्रीम पनीर मिश्रणको 2 चम्मचहरू फैलाउनुहोस्। प्रत्येक वर्ग मा चिकन स्तन राख्नुहोस्, पनीर को माथि मा, पेस्ट्री वर्ग मा केन्द्रित।
- पेस्ट्री अन्डाको साथ पेस्ट्री वर्गहरूको किनाराहरू ब्रश गर्नुहोस्। कुखुरा माथि माथि कोने माछा र किनारों लाई पूर्ण रूपमा।
- एक कुञ्जी पानामा पन्नी वा चित्रणको साथ रेखामा चिकन छाती, सीम साइड डाउन गर्नुहोस्। 20-25 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्, जब तक पेस्ट्री सुनहरा भूरी हो र चिकन मार्फत पकाइएको छ। 5 मिनेट पहिले सेवा गरौं।
4 सेवा गर्दछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1759 |
| कुल मोटा | 113 जी |
| पागलिएको बोसो | 34 g |
| असंतृप्त फैट | 39 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 536 मिलीग्राम |
| सोडियम | 751 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 30 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 147 g |