यो स्वादिष्ट इटालियन खाना Cheesy Crockpot Tortellini को लागि केवल पाँच सामाग्री को प्रयोग गरेर तपाईंको क्रक्टोपोट मा बनाइयो। इटालियन सॉसेज, अष्टेलिनी, र पनीरको धेरै संयोजन अद्भुत, हार्दिक र न्यानो भएको छ।
यो नुस्खा केवल 20 मिनेटमा preps। लामो समय लाग्छ कि कार्य ससुरा पकाउने छ। त्यसपछि यो सबै दिन तपाईंको ढिलो कुकरमा पकाउँछ त्यसैले तपाईं आफ्नो दिन जान सक्नुहुन्छ र स्वादिष्ट र न्यानो खाने को घर आउन सक्नुहुन्छ।
म पाँच घटक सीमाको परवाह छैन भने म यस नुस्खामा केही कटा प्याज र लहसुन थप्न चाहन्छु। तिनीहरूलाई सॉसेजको साथ पकाउनुहोस् जब सम्म तिनीहरू निविदा नदिनुहोस्, त्यसपछि राम्ररी निलो पार्नुहोस् र ढिलो कुकरमा सबै चीजहरू (टुर्सेनी को बाहेक) मिलाउनुहोस्।
एक सजिलो र माई रात्रीको लागि एक कुरकुरा हरियो सलाद र एक सुन्दर गिलास कालो शराब संग सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- s1 पाउण्ड थोक इटालियन सॉसेज
- 1 (26 औंस) जार पास्ता सस
- 1 (14 औंस) ले टमाटरमा ड्रेस गर्न सक्छ, अचम्म
- 1 चम्मच सूखा इटालियन मसाला
- 1 (16 औंस) प्याकेज प्रशीतन पनीर अष्टेलिनी
- 1-1 / 2 कप कटाई पिज्जा पनीर वा ग्रेटेड पिर्मेसन पनीर
यसलाई कसरी बनाउने?
खैरोडमा, लगभग 10 मिनेट सम्म एक भारी कुखुरा मा मध्यम गर्मी मा सॉसेज पकडें। ससाज हलचल अक्सर बारम्बार उठ्न को लागी।
राम्रो तरिकाले नाली र 4 देखि 5 मा ढिलो कुकर को लागी राख्नुहोस्। पास्ता चटनी , टमाटर, र इटालियन मसाले जोड्नुहोस् र राम्रो तरिकाले हलचल।
आवरण र 7 देखि 8 घण्टाको लागि कममा पकाउनुहोस्। त्यसपछि आर्सेलीमा हलचल, फेरि आवरण गर्नुहोस् र 20 देखि 40 मिनेटको लागि कम खाना बनाउनुहोस् वा पास्ता नलिउन्जेल र गरम हुन्छ।
पनीरसँग छिराउनुहोस् र 5 मिनेट अगाडि सेवा गरौं।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 657 |
| कुल मोटा | 45 g |
| पागलिएको बोसो | 1 9 |
| असंतृप्त फैट | 15 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 128 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2,189 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 25 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 39 जी |