यो मधुमक्खी स्पेगेटी सॉस नुस्खा एक सुपर सरल, अमीर र गहिरो जमीन मासुको डिश हो जुन अन्तिम मिनेटमा चाँडो बनाइन्छ। केवल भूरा प्याज र लसुन भुइँमा मासुको साथ, पास्ता सस जोड्नुहोस्, र स्पागेटीमाथि सेवा गर्नुहोस्। यो भरने भोजन को लागी यो भन्दा अधिक सरल नहीं मिल सका।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड मैदान बीफ
- 1 प्याज (कटाई)
- 3 लौह लसुन (कटाई)
- 1 (26-औंस) जार पास्ता सस
- 1 (16-औंस) प्याकेज स्पैग्टी पास्ता
- 1/2 वटा कप ग्रेटेड पिर्मेसन पनीर
यसलाई कसरी बनाउने?
1. एक फोडामा नमकीन पानीको ठूलो बत्ती ल्याउनुहोस्। यसबाहेक, एक ठूलो कुखुरामा, प्याज र लसुनको साथमा मासु खाएर गाइन्छ, जब तक गोडाले खरानी हुन्छ, काँधमा गोडा तोडेर त्यसो पकाउँछ। यदि जरूरी भए राम्रो हुन्छ।
2. पासा मासुको मिश्रणलाई पास्ता सॉस थप्नुहोस्। पास्ता सॉस जारको लागि 2 चम्मचपत्ती पानी, बन्द ढक्कन, र बाँकी चटनी ढोकामा हिला। जमीनको मासु मिश्रणमा राख्नुहोस्। एक धमनीमा ल्याउनुहोस्, त्यसपछि गर्मी घटाउनुहोस् र उकालो, प्रायः उत्तेजित हुँदा पास्ता खाना पकाउँदा ।
अल डन्टेन्जर सम्म प्याकेज निर्देशन अनुसार कुक स्पैग्टी। राम्ररी निलो पार्नुहोस् र प्लेटफर्ममा राख्नुहोस्। मासु चटनीको साथ माथि, पनीर संग छिटो र तत्काल सेवा गर्दछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 587 |
| कुल मोटा | 14 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 76 मिलीग्राम |
| सोडियम | 743 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 76 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 37 g |