यद्यपि यदि तपाइँ भर्खरै ताजा फल र सब्जहरू मिलाउनुहुन्छ भने, यो क्लासिक मोरक्को सलाद तपाईंको सूचीमा सूचीमा हुनुपर्छ। ताजा नेभिला सुन्तला कटाई र कटेको गाजर, सुन्तला फूल र नींबूको रस संग मिश्रित हुन्छ। यद्यपि सुन्तलाहरू मार्न र आफ्नो आफ्नै रस छोडिदिन्छन्, थप ताजा निचोड सुन्तलाको रस अतिरिक्त रसदार मिठाईको लागि सलादमा मिश्रित हुन सक्छ।
जब बनाउने, सलाद सम्म ठिलको लागि आधा घन्टा वा धेरै बाँकी समय अनुमति दिन योजना बनाउँदछ। एक स्टार्टर, साइड डिश वा एक ताजा कोर्सको रूपमा मुख्य पाठ्यक्रमको रूपमा सलाद सेवा गर्नुहोस्।
लोकप्रिय मोरक्को गाजर र नारंगी रस को पनि प्रयास गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 ठूला ताजा गाजरहरू (लगभग 1 पाउन्ड।)
- 3 वा 4 ठूलो नेभिला सुन्तला (लगभग 2 पाउन्ड।)
- वैकल्पिक: juicing को लागि एक अतिरिक्त 1 वा 2 सुन्तला
- 2 चम्मचौं शर्करा, वा स्वाद
- 1 1/2 चम्मच नारंगी फूल पानी, वा स्वाद
- 1 देखि 2 चम्मच नींबू रस
- नुन को चुरोट
यसलाई कसरी बनाउने?
1. गाजर छील गर्नुहोस् र तिनीहरूलाई धेरै राम्रो स्ट्यान्ड्स (मेरो प्राथमिकता) वा लुगामा हान्नुहोस्।
2, सुन्तला छील गर्नुहोस् र चाँदीको साथ नारंगी स्क्रैप गरेर सम्भवतः धेरै पिठ हटाउनुहोस् रङ्गहरू लाई स्लाइसमा विभाजित गर्नुहोस्, त्यसपछि 1/2 इन्च टुक्रामा स्लाइस काट्नुहोस्।
गाजर मिलाउनुहोस् र अङ्ग्रेजीहरू एक कटोरामा बाँकी अवयवहरूको साथ। इच्छित रूपमा चिनियाँ, नींबूको रस र सुन्तला फूलको पानी टाँस्नुहोस् र समायोजन गर्नुहोस्।
3. सलाद को आवरण को लागि आधे घन्टा या अधिक को लागि सलाद को कवर र ठंडा गर्नुहोस।
4. सेवा गर्नु अघि सलाद जाँच गर्नुहोस्। यदि तपाईंको रुचिको लागि यो सुत्ने छ भने, थोडा अतिरिक्त सुन्तला रस मा मिश्रण।
5. सलाद र रस व्यक्तिगत रूपमा सेवा गर्ने कटोरा चम्मच र सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 17 9 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 153 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 44 जी |
| आहार फाइबर | 9 जी |
| प्रोटिन | 3 जी |