यो स्वादिष्ट तांग पाई क्रीम पनीर को एक स्वादिष्ट मिश्रण, प्यारा कपाल वाला दूध, र व्हाइट क्रीम। तांगले अद्भुत नारंगी सिट्रस स्वादलाई पाई दिन्छ। स्प्रिंग वा ग्रीष्म उपचारको लागि यो एक ताजा ताजा मिठाई हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप तांग नारंगी पेय पाउडर
- 8 औंस क्रीम पनीर (नरम)
- 1 ले सान्त्वना दूध सुत्न सक्छ
- 3 कप
- सुत्न मन लागेन , कता कता कता कता?
- 1 ग्यामर क्रैकर पाइ क्रस्टहरू
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक मिक्सिंग कटोरा मा कम से कम इलेक्ट्रोनिक मिक्सर संग, तांग, क्रीम पनीर र कंडेड दूध को मिश्रण संग राम्रो तरिकाले मिश्रण र पेय मिश्रण भंग भयो।
- व्हाइड क्रीमको 1/1/1 कप प्याक पनीर र तांग मिश्रणमा।
- क्रस्टमा भर्नुहोस्। कवर र लगभग 2 घण्टाको लागि फ्रिज गर्नुहोस्, वा राम्रो तरिकाले ठुलो नभएसम्म।
- बाक्लो व्हिटेड क्रीम वा शीर्ष व्यक्तिगत सर्भरको साथ शीर्ष ठुलो पाई।
- नारंगी वा ताजा जामुनका टुक्राहरूसँग गार्निश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 298 |
| कुल मोटा | 17 जी |
| पागलिएको बोसो | 11 जी |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 42 मिलीग्राम |
| सोडियम | 166 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 32 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 6 g |