रौबर्ब हनी पेय एक ताजा ताजा, ठुलो एरिक्सिर र रिब्राब र हनी (दुई संयुक्त पूर्वी पूर्वी युरोपेली संघ) संग बनाइएको छ यो एक वास्तविक प्यास रौतहट हो। रोबाराबाट टंगले यसलाई क्रेनबेरी रस को ककटेलमा तुलनात्मक बनाउँछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 कप पानी
- 1/2 कप शहद
- 1 पाउन्ड रौब्रार, आवश्यक भएमा खुवाइयो, कटा
- 3 कप गर्म पानी
- सुन्तला टुक्रा वा मिनी गारिशको लागि
यसलाई कसरी बनाउने?
- पानीको फोडा लिनुहोस्, गर्मीबाट हटाउनुहोस्, महारानीमा हलचल र चल्ने।
- एक खाना प्रोसेसरमा क्यान्सर कटाई। लुकाउनुहोस् एक मध्यम कटोरामा, लुगा र आवरणमा गरम पानी राख्नुहोस्। जब कटोरा ठोक्किएको ठिक हुन्छ, फ्रिजमा 2 घण्टा वा ठीक्क नभए सम्म।
- शहद लुगाले महान्-पानी मिश्रणमा चिसो मार्फत। हलचल। 4 वटा चश्माहरूमा आइस क्यूबहरू राख्नुहोस् र पेय पिरोल्नुहोस्। सुन्तला टुक्रा वा टकसालको सुगन्ध संग गार्निश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 174 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 15 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 45 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 2 जी |