साराको सजिलो पोर्क चीको नुस्खा केवल केहि सामग्रीहरूसँग बनाइन्छ, र तपाईले उनीहरूलाई हातमा राख्नुभयो। मसाएको आलु र हरियो सेतो वा तपाईंको मनपर्ने पक्ष सब्जिहरूसँग यी सरल पोर्क चपहरूको आनन्द लिनुहोस्।
क्यान्सर, क्रीम मशरूम, वा चिकन सूपको क्रीमको क्यान्डसेन्ड क्रीम प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/3 कप आटा
- 1 चम्मच नमक
- 1/2 चम्मच लसुन नमक
- 1 चम्मच सुक्खा सरस
- 4-6 दुबई पोर्क चोप्स
- 2 tablespoons
- तेल
- 1 ले चिकन सूप वा समान क्रीमलाई कन्डिस गर्न सक्छ
- कंक्रीट सूप (अजमेर को क्रीम, मशरूम को क्रीम, आदि)
यसलाई कसरी बनाउने?
- आटा, नमक, सरसफाइ, र लसुनको नमक मिलाउनुहोस् र मिश्रणको साथ चप्सलाई तान्नुहोस्। एक कुखुरामा तेल हाल्नुहोस् र धितो दुवै पक्षमा चप्स।
- ढिलो कुकरमा खरानी चपहरू राख्नुहोस् र सूप थप गर्नुहोस्। 6-8 घण्टा वा 3-4 घण्टाको लागि उच्च मा कुक गर्नुहोस्। तपाईं अधिक सूप थप्न सक्नुहुनेछ यदि तपाईं अधिक गुरु हुनुहुन्छ। चावल वा नूडल्स भन्दा राम्रो छ।
तपाईं पनि मन पर्छ
लसुन र सोया सस संग सजिलो ढिलो कुकर पोर्क चपप्स
Super Easy Slow Cooker Pork Chops
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 599 |
| कुल मोटा | 39 जी |
| पागलिएको बोसो | 16 जी |
| असंतृप्त फैट | 14 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 173 मिलीग्राम |
| सोडियम | 480 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 47 g |