यो मलाई आश्चर्यचकित हुन्छ जब मानिसहरूले औद्योगिक ड्रेसिंग किन्नु र सजिलो हुन्छ कि कारखानाको स्वाद आफ्नै बनाउदा धेरै सजिलो छ। बस मेरो घरको डच मेयोनेजको लागि आधारको रूपमा मेरो छिटो नुस्खा प्रयोग गर्नुहोस् र गेन्टी सरसफाइ थप गर्नुहोस् (म यो चटनीको लागि ज्यान्स मटरटरलाई मन पर्छ) र स्वाद भरेर। डच सामग्रीको लागि सट्टाको विकल्पहरू बनाउन सजिलो हुन सक्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 tbsp घर का बना डच मेयोनेज
- 1 वटा चम्मच अन्नको दाई
- 1 चम्मच ताजा डिल
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक सानो कटोरामा, अवयवहरूलाई जोड्न जोड्नुहोस्।
- एक सेवाको कटोरामा स्क्रैप गर्नुहोस् वा फ्रिजमा राख्नुहोस् जबसम्म आवश्यक पर्दछ।
सुझावहरू:
- यो एक कच्चा अण्डो मेयोनेज नुस्खा हो, र यो पुरानो, धेरै जवान, गर्भवती वा अन्यथा प्रतिरक्षात्मक चुनौतीको लागि सल्लाह दिइएको छैन। कार्बनिक अण्डाहरू प्रयोग गर्दा सामोमेला विषाक्तताको जोखिम कम गर्न भनिएको छ। तपाईं पनि टाँसिएको अण्डा प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ।
- फ्रिजमा 1 हप्ताको लागि यदि हावा-तंग कन्टेनरमा भण्डार गरिएको छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 98 |
| कुल मोटा | 10 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 6 मिलीग्राम |
| सोडियम | 133 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |