यो सरल ढिलो कुकर नुस्खा मैदान मासु, मशरूम र एक स्वादिष्ट खट्टा क्रीम सस को एक संयोजन हो। चावल वा सरल मक्खन नूडल्स र भत्किलो ब्रोकोली वा हरियो सेमसँग यो सजिलो डिश सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 देखि 2 पाउन्ड दुबला मैदान मासु
- 1 कप कटा प्याज
- 2 लौंग लसुन, मिनीज
- 1 सानो सानो टुक्रा मशरूम गर्न सकिन्छ
- 1/4 चम्मच मिर्च
- 1 1/2 कप
- बीफ स्टक
- 3 चम्मच टमाटर पेस्ट
- 1 1/2 कप खट्टा क्रीम 4 चम्मचमा सबै उद्देश्यको आटा संग मिश्रित
- नमस्ते र ताजा जमीन काली मिर्च, स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो स्किलेटमा ब्राउन ग्राउण्ड बीफ वा प्यान साईट; प्याज, लसुन र मशरूम थप्नुहोस्। प्याज सम्मको कुकुर सुनको खैरो छ, प्रायः उत्तेजित हुन्छ।
- सुस्त कुकरमा बीफ मिश्रण राख्नुहोस् र मासुको भाँडा र टमाटर पेस्टमा हलचल।
- आवरण र कम 6 देखि 8 घण्टामा पकाउनुहोस्।
- खट्टा क्रीम र आटामा हलचल खाना पकाउने अन्तिम 45 मिनेटमा मिश्रण गर्नुहोस्।
- टाँस्नुहोस् र नुन र ताजा जमीन काली मिर्च जोड्नुहोस्।
- हट तितोडित नोडलहरूमा सेवा गर्नुहोस्, वा तातो पकाउने चावलको साथ सेवा गर्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 321 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 88 मिलीग्राम |
| सोडियम | 438 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 18 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 32 g |