Nantua सॉस को एक संस्करण, एक क्लासिक समुद्री खाना सॉस, एक चिमटी मक्खन र क्रीम को एक बुनियादी बेकमेल सॉस मा शामिल गरेर बनाइन्छ । परम्परागत, तथापि, यो क्रेफिशसँग बनाइएको छ।
Nantua सस माछा र समुद्री भोजन संग स्वादिष्ट छ, खासकर शेलफिश।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 क्वार्ट
- बेकामेल सस
- 6 बजे।
- चिन्ता मक्खन
- 1/2 कप भारी क्रीम
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक भारी तलल्लो सससेन मा, बेकमेल को उबालिये।
- चिन्ता मक्खन र क्रीममा हलचल र अर्को मिनेटको लागि पकाउनुहोस्। ठीक छ सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 101 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 59 मिलीग्राम |
| सोडियम | 453 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 5 g |