यी बारबेक्यू कालो बीन्स बनाउनका लागी सरल हो, र तिनीहरू खाना खाने स्वादिष्ट छन्। तपाईलाई आवश्यक छ केहि अवयवहरू र एक ढिलो कुकर हो, र तपाइँले आफुलाई क्यारेन एडाडा , ब्रिस्केट, स्पेयर रिब्स र ग्रील्ड चिकनको लागि स्वादिष्ट पक्ष पाउनुहुनेछ। वास्तवमा, तिनीहरू पनि स्वादिष्ट सबैले आफूलाई सेवा गरिरहेका छन्।
यी सेमहरूलाई अर्को चोटि पकाउने प्रयास गर्नुहोस् र आनन्दित हुन तयार हुनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 15 ओज। डिब्बा कालो सेम (घटेको र पिसाब)
- 2/3 कप / 160 एमएल टमाटरको रस
- 1 कप / 240 एमएल तयार पारबेक्यू सस
- 1 कप / 240 मिलीलीटर हल्का वा मध्यम आकारको साल्सा
- 1/2 कप / 120 एमएल डिब्बाबंद मकई (वैकल्पिक)
- 2 लौंग
- लसुन (मिनिसिङ)
- 1 चम्मच / 15 मिलीलीटर जीउ पाउडर
- 1 चम्मच / 15 एमएल ब्राउन शुगर
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल नमक
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल प्याज पाउडर
- 1/4 चम्मच / 1.25 एमएल चिपपल मिर्च पाउडर
- 1/4 चम्मच / 1.25 एमएल काली मिर्च
- चुरोट
- allspice
- 1/4 कप / 60 एमएल सिलिलाउरो (लगभग कटा)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ढिलो कुकरमा, सिलिन्ड्रो को छोडेर, सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस्।
- 3 9 / 2-4 घण्टाको लागि कम हुनुहोस्। एकपटक समाप्त भएपछि, न्यानो सेटिङ्मा घुमाउनुहोस् र कटा सिलिल्रो र तपाईको मनपर्दो ग्रील्ड र स्मोक्टेड मीटको साथ पिसाब गर्ने काम गर्नुहोस्।
- तपाईं ती बीमहरू पनि एक चम्किलो खट्टा क्रीम वा सादा दहीसँग पनि गर्न सक्नुहुन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 896 |
| कुल मोटा | 11 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 574 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 157 g |
| आहार फाइबर | 42 जी |
| प्रोटिन | 49 जी |