यो एक सरल, आधारभूत बर्गर छानिएको वैकल्पिक मिनी सूखे प्याज र सीजनको विविधता संग बनाइएको छ। म मसालेमा सानो मात्रामा केली मिर्च प्रयोग गर्दछ तर यदि तपाई माइल बर्गर चाहानुहुन्छ भने त्यसलाई छोड्न निस्किन्छ।
मसाले मैदानमा मासुमा मिक्स गर्नुहोस् वा बर्गरहरूमा छिर्न नसक्नु जस्तै। यो ग्रील्ड , बिरुवा, वा पान-फ्रिगर बर्गरको लागि, वा यी रसिस बेकड बर्गर्सका लागि राम्रो छ । तपाइँले तपाइँको मनपर्ने मांसपेश वा मासुबल मिश्रणमा सीजनको प्रयोग पनि गर्न सक्नुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 tablespoon paprika
- वैकल्पिक: 2 चम्मच खनिज प्याज सूखे
- 1 1/2 चम्मच लसुन पाउडर
- 1 चम्मच प्याज पाउडर
- 1 चम्मच नमक
- 1 चम्मच कालो मरिच (ताजा मैदान)
- 1/4 चम्मच सेनी मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस्; राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्।
- प्रत्येक पाउन्ड मैदानको मासुमा 2 चम्मचहरू मिश्रण गर्नुहोस् वा बर्गरहरूमा छिर्ने बेला तपाईँले तिनीहरूलाई पकाउनु हुन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 4 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |