खतरनाक, सुनहरा भूरा र तौलिया, यो पेरिस आलु नुस्खा यस्तो बजेट-अनुकूल घटक को लागि धेरै स्वाद प्रदान गर्दछ।
रिसेप्टरहरूलाई सजिलैसँग एक राम्रो व्यंजनको लागि एक घर फर्केर फर्काउन, यो पेरिस आलु नुस्खाले सबै भन्दा राम्रो फ्रान्सेली बिस्टरो भाडालाई फर्काउँछ।
स्वादिष्ट कचौराहरु को स्टेक, हर्बड चिकन वा भरपूर समुद्री भोजन संग एक पूर्ण भोजन को लागी सेवा गर्नुहोस्। यो नुस्खा बनाउनको लागी तपाईंलाई एक तरबूज बेलर चाहिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 पाउण्ड मोमबत्ती आलु (धोएको र खुट्टा)
- 3/4 चम्मच नुन
- 1/4 चम्मच जमीन कालो मिर्च
- 3 tablespoons canola तेल (या 3 चम्मच बतख वसा)
- 3 चम्मच मक्खन
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक तरबूज बलर प्रयोग गर्दै, कच्चा आलुबाट धेरै राउन्ड बाहिर स्कूप गर्नुहोस् र तपाईले ठुलो पानी भरिएको ठूलो सस्यानमा राख्न सक्नुहुन्छ।
- पानी सार्नुहोस्, एक फोडा ल्याउनुहोस्, र त्यसपछि 4 मिनेटको लागि आलु पान्नुहोस्। तिनीहरूलाई नाश गर्नुहोस् र एक क्षणको लागि तिनीहरूलाई अलग गर्नुहोस्।
- ओवन 425 एफ सम्म तेल र मक्खन, या बतख वसा पिघ्न, ठूलो ओवन पिक्चर स्किलेटले मध्यम-कम गर्मीमा सेट गर्यो।
- पानमा ब्लान्कोड आलु राउन्ड थप गर्नुहोस् र धीरे ती टच गर्नुहोस् ताकि तिनीहरू वसामा लेपित हुन्छन्। आलु मा मकई र काली मिर्च छिन्नुहोस् र त्यसपछि तिनीहरूलाई भुइँमा कहिलेकाहीँ, कहिलेकाहीँ अनुहारमा 25 देखि 30 मिनेट सम्मको ओवनमा।
- पेरिस आलुहरू जब तिनीहरू सुनको भूरा घुमाउँछन्। स्टेक, चिकन वा समुद्री खानासँग एक साइड डिशको रूपमा तुरुन्तै सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 285 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 15 मिलीग्राम |
| सोडियम | 21 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 39 जी |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 5 g |