चिनियाँ नयाँ बर्षको सिजनको दौरान मिनी नारंगी जस्तो, कुम्बुट्स एक लोकप्रिय उपचार हो, किनभने तिनीहरू आगामी वर्षको लागि समृद्धिको प्रतीक हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड कुमाउट्स
- 2 कप चीनी
- 1 कप पानी (उबलिरहेको)
यसलाई कसरी बनाउने?
- 1. कुमकुटको दुवै पङ्क्तिमा स्लिट कटाउन वा कुञ्जीको (बाँझिएको सुई) सँग धेरै पटक कुम्कुट चोरी गर्न एक चाकू प्रयोग गर्नुहोस्।
- एक माध्यम सससेन मा, चीनी को उबलते पानी मा मध्यम ऊँची गर्मी मा जोड्नुहोस, हलचल। 10 देखि 15 मिनेटको लागि तल्लो, खुट्टा र सिम्मरसम्म तातो घुमाउनुहोस्, जबसम्म चीनी भंग भयो।
- 3. फल थप्नुहोस्। कुमक्कट निविदा नभएसम्म लगभग 30 मिनेटको लागि सिमर लगाइएको, (उकालो राख्नको लागी गर्मी माथि वा तल समायोजन गर्नुहोस्; कुल पकाउने समय लगभग 45 मिनेट हुनुपर्छ)।
- क्युकुटमा छापिएको जारमा राख्नुहोस् र प्रशस्त गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 49 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 0 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |