जीवनको केहि उत्कृष्ट चीजहरू सरल हुन् र यो लेमन क्यू ककटेलको लागि यो मामला हो। नुस्खा धेरै सजिलो छ, केवल दुई अवयवहरूको आवश्यकता छ र आज बजारमा सबैभन्दा लोकप्रिय क्रीम तरलहरू मध्ये एक विशेषता।
रोमचाता शोको तारा हो र क्यारिबियन रम को मिश्रण र विस्कॉन्सिन क्रीम छिटो तपाईंको नयाँ मनपर्ने हुन सक्छ। यो मिश्रित पेय मा, यो केवल शरद ऋतु, मिठो स्वाद लिम्नेलोलो संग संयुक्त छ र चट्टानों मा सेवा।
नतिजा एक प्रसन्न, क्रीम मिठाई ककटेल ले नींबू को संकेत संग र केवल मीठा दाँत को मीठा दाँत को लागि बस एकदम मीठा छ। डिनर पार्टनरहरूको लागि यो एकदम सही छ वा कुनै पनि समय तपाईले ढिलो चिसो पेय चाहनुहुन्छ, मिनेटमा कम-प्रो पे पेन्च।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 भागहरु रमचाता क्रीम लिकर
- 1 भाग
- limoncello
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा अवयवहरू बर्फबाट भरिए।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- ताजा बर्फ देखि भरिएको पुरानो चश्मा गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
Recipe Courtesy: RumChata
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 527 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 14 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 74 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |