यो सजिलो पालक सलाद स्ट्रॉबेरी र रेड वाइन भिनिग्रेटी संग स्वाद गरिन्छ। साधारण ड्रेसिङ सेवा गर्नु अघि धेरै घण्टा तयार हुन सक्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 चम्मच तौलिएको तिलको बीउ
- 6 कप ताजा पातलो पातहरू (चम्किलो)
- 2 कप ताजा स्ट्रबेरी (पनी, सूखे, हल्ला)
- रेड वाइन भिनिरेट्रेको लागि:
- 1/4 कप जैतून का तेल
- 2 चम्मच लाल शराब सिरका
- 1 1/2 चम्मचौं शताब्दी
- 1/2 चम्मच सूखे डिल घास
- 1/8 चम्मच प्याज पाउडर
- 1/8 चम्मच लसुन पाउडर
- 1/8 चम्मच सुक्खा सरस
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो कटोरीमा, तिलको बीउ सँग पाईन्छ। स्ट्रबेरी तयार पार्नुहोस्, ठूलो माथी काटेर आधा। पालक मिश्रणमा स्ट्रबबेरी थप्नुहोस्। आवरण र प्रशीतन।
- एक पेंच-माथि जार वा शिकारीमा कम्तीमा ड्रेसिङ सामग्रीहरू; राम्रोसँग हिँड्नुहोस् त्यसपछि ठीक्क ठोक्कियो।
- सेवा गर्न, कटोरीमा स्ट्रबबेरी र पाईलो सलाद मिश्रण मा ठुलो ड्रेसिंग राख्नुहोस् र राम्रो तरिकाले वितरण गर्न कोसिस गर्न।
तपाईं पनि मन पर्छ
एप्पल Vinaigrette संग पालक सलाद
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 144 |
| कुल मोटा | 10 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 78 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 4 जी |