यूनियन स्क्वायर नयाँ एम्स्टर्डम जिनको ककटेल मध्ये एक हो जसले आध्यात्मिक दिन न्यूयर्क शहरको केहि स्थलचिन्हलाई सम्मान गरेर आत्माको नामकरणलाई मनाउँदछ।
यो मेरो मनपर्ने मध्ये एक हो किनभने यो तुरुन्त र एभवेटिक संग ताजा तातो स्वादको लागि ताजा स्ट्रबेरी जोड्छ। यो गिन ककटेल को लागि स्वाद को एक अद्वितीय मिश्रण हो र यो धेरै रमाइलो छ र दिलचस्प छ।
यद्यपि, सबै भन्दा राम्रो पक्षहरूमध्ये एक नयाँ एम्स्टर्डम लगभग 14 $ बोतलमा बोल्ने उपलब्ध बजेट बजेटमध्ये एक हो। युनियन स्क्वायरको साथ तपाईंले सस्तोमा ताजा र गुणस्तर पाउनुहुन्छ र त्यो मनपर्दैन?
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस
- न्यू एम्स्टर्डम जिन
- 2
- स्ट्रबबेरी
- स्वादको
- तुलसी
- 1/2 औंस ताजा चमेको रस
- 1/2 औंस
- ताजा लेमन रस
- 1 औंस
- agave nectar
- 1/2 वटा स्ट्रर्बेरी गार्निशको लागि
यसलाई कसरी बनाउने?
- कुखुराको साथ मिर्च स्ट्राबेरी एक ककटेल ह्याकरमा पूर्णतया मेसिन सम्म।
- सबै अन्य अवयवहरू थप्नुहोस्।
- बर्फ थप्नुहोस् र बलियो पार्नुहोस्।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
- आधा स्ट्रॉबेरीको साथ गार्निश।
Recipe Courtesy: New Amsterdam Gin
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 293 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 8 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 37 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 2 जी |