मेम्फिसमा, रिब्सहरू परम्परागत रूपमा सुत्न सकिन्छ। यो मतलब छैन कि मासु कठिन छ र सुकेको छ, त्यहाँ केवल बारबेक्यू चटनी छैन। यो परम्परागत मेम्फिस बारबेक्यु रसिदको मासुको पोर्क पसलको ठूलो रैक को आधार हो। तपाईं कोनी को मात्रा बदलन को द्वारा गर्मी समायोजित गर्न सक्छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/4 कप / 60 एमएल पेपरिका
- 2 चम्मच / 30 एमएल नमक
- 2 चम्मच / 30 एमएल प्याज पाउडर
- 2 चम्मच / 30 एमएल ताजा जमीन कालो मिर्च
- 1 चम्मच / 15 एमएल सेनी
यसलाई कसरी बनाउने?
1. सँगै सामग्री मिलाउनुहोस्। तयारी पछि 6 महिना सम्म एक वाताइट कन्टेनरमा भण्डार गर्नुहोस्।
2. तैयार रिचहरूमा समान रूपमा फैलाउनुहोस् कि सुत्न सकिन्छ र सुत्न नदिनुहोस् जब तक मर्नु नरम देखिन्छ।
यसका लागि यो मल प्रयोग गर्नुहोस्:
- स्मोकरमा बारबेक्यू रिब्स
- एक कोइराला ग्रिल मा बारबेक्यू रिब्स
- एक ग्याँस ग्रिल मा बारबेक्यू रिबन
- ओवनमा बारबेक्यू रिब्स
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 22 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2,32 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |