यो एक मोटो, मीठो, बारबेक्यू सस को लागि एक उत्कृष्ट नुस्खा छ कि एक शानदार स्वाद छ। यो बारबेक्यू सस सुँगुर र पोल्ट्रीको लागि एकदम राम्रो छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप क्याचअप
- 1 कप प्याज (पतला कटाई)
- 3/4 कप
- मेपल सिरप
- 1/4 कप नींबूको रस
- 1/4 कप
- ब्राउन शुगर (दृढतापूर्वक प्याक गरिएको)
- 1/4 कप पानी
- 2 चम्मच लहसुन (पतला कटाई)
- 2 चम्मच Worcestershire सॉस
- 2 चम्मच नींबू उत्तेजना
- 1/2 चम्मच नुन
- वैकल्पिक: 1/2 चम्मच धनी
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो ससस्पेनमा सबै सस तत्वहरू मिलाउनुहोस्। लगभग 15 - 20 मिनेटको लागि राम्रो सिमरमर ल्याइदिनु, हटाइयो, प्रायः हिउँदिरहन्छ।
- एक पटक पकाएर र मोटो भयो, गर्मीबाट हटाउनुहोस्। 10-15 मिनेटको लागि सस प्रयोग गर्न अघि ठिक गरौं।
- यदि केही समय अगाडी केही दिन बनाउने, मिश्रणलाई पूर्णतया, लगभग 30 मिनेट चल्न दिनुहोस्। फ्रिजमा फ्रिजमा एक कन्टेनरमा भण्डारण गर्नुहोस् एक महिना सम्म। ग्रील्ड माट प्रयोग गरेर एक मिनेट वा दुईको लागि माइक्रोवेवमा रिहट।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1 9 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 40 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |