मूंगफली मक्खन, नरिवल, मेपल सिरप, अनुहार ... यो स्वादिष्ट कुकीज यो सबै छ!
मक्खन कुकीहरूसँग धेरै स्वादिष्ट थप छन्, र तिनीहरू मिश्रण र बेक गर्न सजिलो छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप मक्खन (वा मार्जारी)
- 1/2 कप मूंगफली मक्खन
- 1 कप शर्करा
- 1/2 कप प्रकाश ब्राउन शुगर (दृढतापूर्वक प्याक गरिएको)
- 1 अन्डा
- 1/3 कप मेपल सिरप (वा पेनकेक सिरप)
- 1 चम्मच वेनिला
- 1/1/1 कप कपडाका सबै आटा (सिफल)
- 2 चम्मच बेकिंग पाउडर
- नमकको ड्यास
- 1/2 कप प्याज लुकाएको जड (पुरानो जलीय वा छिटो खाना पकाउने)
- 1 प्याला नरिवल
यसलाई कसरी बनाउने?
1. ओवनमा 350 डिग्री सेल्सियस ताप्नुहोस्। पाक कागज वा सिलिकॉन पकाउने चटाई संग पकाउने ब्रेक पानाहरू।
2. ठूलो मक्खनमा क्यान्सर मक्खन, क्रीम मक्खन, मूंगफली मक्खन, र शरिरको साथ बत्ती र चम्किलो हुन्छ; अण्डा, सिरप र वेनिलामा हरायो।
3. एक अलग कटोरामा सबै उद्देश्यको आटा, पाक पाउडर, र नुन सँगसँगै उचाल्नुहोस्। कम गति मा मिक्सर संग, मिश्रित मिश्रण सम्म क्रीमयुक्त मिश्रण मा आटा मिश्रण को हरायो; अनुहार र नारियल मा गुनासो।
4. तयार पाक पानाहरुमा चम्मच वा सानो कुकी स्कूप्स द्वारा आटा ड्रप गर्नुहोस्, कुकीज को बीच लगभग 2 इन्च छोडेर।
5. हल्का खारेज नभएसम्म 12 देखि 15 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
दादीको पुरानो जमे भएका दलहरु किशमिश कुकीज
पागल र किशमिश संग कद्दू ओटमील कुकीज
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 56 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 3 मिलीग्राम |
| सोडियम | 65 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |