यी कुकीजहरू स्वाद र बनावटसँग भरिन्छन्। यदि तपाई मन पराउनुहुन्छ भने चकलेट चिप्स, किशमिश, वा नट थप्नुहोस्।
एक मिक्सर आटाले आटा राम्रोसँग संभाल गर्न सक्छ, तर आटाले पनि हिँड्न गाह्रो हुन्छ जब तपाईका हातले घुट्न वा मिश्रित हुन सक्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप छोटो (कोठाको कोठामा मक्खन)
- 1 कप श्वेत शुगर (दागिएको)
- 1 कप ब्राउन शुगर
- 2 अण्डा
- 2 कप आटा (9 औंस, सबै उद्देश्य)
- 2 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1/2 चम्मच नुन
- 2 कप मकई फ्लेक्स
- 2 कप छिटो पकाउने जाम
- 1 कप नारियल (फ्लेक्ड)
- 1 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- वैकल्पिक: 1 कप semisweet चकलेट चिप्स
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 350 फिट
- बर्चक पेपर वा सिलिकॉन बेकिंग चटाईको साथ ठूलो बकिङ पानालाई रेखा गर्नुहोस्, वा पाक पानामा साईन गर्नुहोस्।
- एक ठूलो मिश्रण कटोरामा, लाइट र चम्किलो कपाल सम्म क्रीमको छोटो र शंकर। अण्डाहरू थप्नुहोस् र राम्रोसँग मिल्दो बनाउनुहोस्। वेनिलामा हराउनुहोस्।
- आटा, सोडा, बेकिंग पाउडर, र अलग कटोरामा नमक मिलाउनुहोस् र राम्ररी मिश्रण गर्न हल गर्नुहोस्। क्यान्सर मिश्रणमा आटा मिश्रण जोड्नुहोस्; कर्नफेक, जई, नरिवल, र चकलेट चिप्समा हलचल, यदि प्रयोग गरिरहन्छ।
- कुकी स्कूप वा चम्मचबाट तयार पारिएको पाना पानामा र 350 F मा पाना 12 देखि 14 मिनेट सम्म।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 83 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 7 मिलीग्राम |
| सोडियम | 127 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |