मिनी muffins शानदार छन् र सानो ब्लूबेरी muffins केहि भन्दा राम्रो हो। तिनीहरू खरोंच र अपरिहार्यबाट काटने आकार आकारमा बनाउन सजिलो छ।
यो सानो muffins पनीनिक, snacking, र साना हातहरु को लागि राम्रो हो। तिनीहरू एक आदर्श नाश्ता विकल्प हो जुन व्यस्त आमाहरू र dads बाट सबै केहि विद्यालयलाई सामुदायिक तवरमा खाना खाने प्रयास गर्ने केहि दबाब लाग्न सक्छ।
यसको मिश्रण गर्न 30 मिनेट भन्दा कम गर्नका लागि केही मिनेट लाग्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप सबै उद्देश्यको आटा (सिफ्ट)
- 4 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/2 कप शर्करा
- 1/4 कप मक्खन (वा मार्जिन, नरम)
- 1 मध्यम अण्डा (हल्का पीडा)
- 1 कप दूध
- 1 कप
- ब्लुबेरी
यसलाई कसरी बनाउने?
- 24-कप मिनी मफिन टिन जलाउनुहोस् ।
- पूर्वमा ओवन 400 देखि 400 सम्म
- एक मध्यम कटोरा मा, आटा, बेकिंग पाउडर , नमक, र शर्करा साथ साथ लिनुहोस्।
- नरम मक्खनमा मिलाउनुहोस्।
- एक अलग, सानो कटोरा मा, अण्डालाई हल्का रूपमा हराउँछ।
- दूधलाई अण्डा कटोरामा हाल्नुहोस् र हलचल गर्नुहोस्।
- सुक्खा मिश्रणमा गीला मिश्रण हल गर्नुहोस् जब आटा मिश्रण मात्र गीला हुन्छ।
- नीलोबेरीमा फोल्ड गर्नुहोस्।
- मफिन कप मा बल्लेबाज चम्मच, प्रत्येक कप 2/3 पूर्ण भरने।
- 25 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस् वा मफिन्स सुनहरा भूरी हो र स्प्याङ्ग महसुस गर्नुहोस्।
- चम्मचबाट मफिन हटाउनुहोस् र चरा दिनुहोस्।
- मक्खनको साथमा ठुलो वा चिसो सेवा गर्नुहोस्।
द्रुत सुझाव: सर्वोत्तम muffins बेकिंग गर्न एक चाल ओवन हट र तयार छ ताकि तपाईं उनलाई पप गर्न सक्छन् जब तपाईं बल्लेबाज मिश्रण गर्न सक्नुहुन्छ। एक पटक गीला र सूक्ष्म सामग्री एकसाथ आउँदा, बेकिंग पाउडर काम सुरु गर्दछ र तपाईं घडीमा हुनुहुन्छ। यो एक कदम हो जुन तपाईं सकेसम्म चाँडै काम गर्न चाहानुहुन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 75 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 41 मिलीग्राम |
| सोडियम | 181 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 2 जी |