गिलिसियाबाट टिन प्याडोन मिर्च (पिइमिन्टोस डे प्याडर फ्रिटोको रूपमा पनि चिनिन्छ) त्रसित हुन्छ र मोटे नमक संग छिटो छ। यो एक सरल र सजिलो ट्यापस नुस्खा हो जुन पर्यटकहरु सबै भन्दा स्पेन मा पर्यटक र स्थानीय संग लोकप्रिय छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2/3 देखि 1 पाउन्ड ताजा प्याड्रोन मिर्च
- 2 कप (1/2 लेटर)
- कुंवारी जैतून का तेल
- मोटे नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
- खुर्सानी कुखुराको पानीमा कुच्याउनुहोस् र राम्ररी सुक्नुहोस्। मिर्चमा खण्ड छोड्नुहोस्।
- लगभग 2 कप जैतून का तेल एक 10 इन्च फ्राइकिङ प्यानमा राख्नुहोस् र मध्यम मा गर्मी। जब तेल तातो हुन्छ, त्यहाँ केही मिर्चहरू 2-3 मिनेटको लागि प्यान र फ्राइमा राख्नुहोस्, दुवै पक्षमा पकाउने निश्चित गर्नुहोस्। ब्याचमा मिर्च तान्नुहोस् र पेपर तौलिएमा निकास गर्न जारी राख्नुहोस्।
- भुइँमा काली मिर्चले मोटेको नमक संग छिटो र न्यानो सेवा गर्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 994 |
| कुल मोटा | 108 g |
| पागलिएको बोसो | 15 जी |
| असंतृप्त फैट | 79 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 79 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |