यहाँ एक रोचक जागेर्मेस्टर ककटेल हो जुन मलाई लाग्छ कि धेरै मानिसहरू मजा लिनेछन्, विशेष गरी ती व्यक्ति जसले शक्तिशाली तरकारीका प्रशंसक हुन्।
यो जेसले एक उमेरको चक्करको साथ, अन्न अङ्गुर र केही मीठो बनाउन मिल्छ। यो स्वादको राम्रो सन्तुलन छ र वास्तवमा एकदम राम्रो छ। पेयको नामले यो हेलोवीन पार्टनरहरूको लागि उत्कृष्ट उम्मेदवार बनाउँछ, तर यो पनि धेरै राम्रो स्वाद संग केहि मा चीज गर्न चाहनुहुन्छ जब पनि राम्रो हुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस
- Jagermeister
- 1/2 औंस
- रिपोसोड टेक्ला
- 1/2 औंस
- सरल सिरप
- 1 औंस ताजा
- अंगूर रस
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा अवयवहरू बर्फबाट भरिए।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- ताजा बर्फ देखि भरिएको पुरानो चश्मा गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
- अंगूरको टुक्रा र नुनको एक चुरोट संग गार्निश।
Recipe Courtesy: सिडनी फ्रैंक आयात कम्पनी
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 109 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 9 |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 9 |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 6 g |