पोर्चुगल चटनी साउथ प्याज, लसुन, टमाटर कन्सर्ट र अजवाली संग बनाइएको एक मन पर्ने टमाटर सस हो।
टमाटर concassé (घोषित "कांक-ए-एसए") टैंटर को वर्णन गर्न को लागी एक फैंसी पाली शब्द हो, जो छरिन्छ, बीउ र लगभग कटा भयो। यहाँ टमाटर कन्सर्ट बनाउन कसरी डेमो छ।
नोट: यो नुस्खाले क्लासिक टमाटर चटनीको 1 क्वार्टको लागि कल गर्दछ , जुन पाँच को एक पाक कलाको सोसाइटी माटो भनिन्छ। तपाईं सट्टामा आधारभूत टमाटर पास्ता ससको 1 कोटा प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ, जुन बनाउन सजिलो छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- टमाटर चटनी को क्वार्ट
- 3/4 कप प्याज (पतला कटाई)
- 2 कप टमाटर concassé
- 1 लौह लसुन (मिनिसिङ)
- 1/4 कप अजवा (कटाई)
- ड्यास कोषेर नमक (स्वाद गर्न)
- काली मिर्च (स्वाद)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक भारी तलल्लो सससेन मा, प्याज साईन सम्म जब सम्म उनि पारदर्शी भएन, लगभग 5 मिनेट।
- टमाटर र लसुन जोड्नुहोस् र टमाटर नरम हुँदा लगभग 10 मिनेट सम्म सटुवा जारी राख्नुहोस्।
- टमाटर चटनी थप गर्नुहोस्, एक सिम्रो ल्याउनुहोस् र लगभग 10 मिनेटको लागि कम गर्नुहोस्।
- नमक र कालो मिर्चको साथमा सिमेन्ट र टाढाको सेवा।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 48 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 31 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 2 जी |