यो पुरानो मांसपेशी मासुको दुबईको मासुको माछा, केचअप, र ताजा रोटीको टुक्राको साथ, सूखे जडीबुटी र सिजनको साथ बनाइएको छ। रोटी टमाटर स्लाइस र अमेरिकी पनीरका टुक्राहरूसँग टाढा छ।
मुजजारले स्लाइस, हभारी, वा अन्य कटाई पनीर संग यो मासुको माटोको लागी नि: शुल्क लाग्छ।
एक स्वादिष्ट खाना खानेको लागि मसिद आलु र तपाईंको मन पर्ने तरकारी सब्जिहरु संग यो स्वादिष्ट लुगा को सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउण्ड दुबला भुइँमा गोडा
- 1 कप ताजा नरम रोटी क्रम्ब्स
- 1/2 कप कपडा कटा प्याज
- 1/3 कप दूध
- 1/3 कप क्याचअप
- 2 अण्डा, राम्रो देखि पीडा
- 2 चम्मच नुन
- 1/4 चम्मच जमीन कालो मिर्च
- 1 चम्मच सूखे पत्ता अरेगानो, टुक्रा
- 1 मध्यम टमाटर, कटाईयो
- 4 देखि 6 स्लाइस अमेरिकी पनीर
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 350 फिट (180 सी / ग्याँस 4) ताप्नुहोस्।
- गहिरो जमीन मासु, रोटीको टुक्रा , प्याज, दूध, केचअप, अण्डा, नमक, काली मिर्च, र अयगानो। बिस्तारै मिल्दो नभए सम्म मिश्रण गर्नुहोस्।
- माटो को मिश्रण को एक टुकडा (लगभग 8x5 इंच) मा एक टुकडे पकाने पैन मा आकार। ढोकाको माथिल्लो भागमा पतित कटा टमाटरहरू व्यवस्थित गर्नुहोस्।
- 1 घण्टा र 5 मिनेटको लागि रोटी बनाउनुहोस्। टमाटरहरूमा पनीर स्लाइसहरू, ओवरलैप गर्ने, राख्नुहोस् र लगभग 5 देखि 10 मिनेट सम्म उठाउनुहोस्।
सुझावहरू
- तपाईं एक नसाको मासु खुट्टा स्थिर गर्न सक्नुहुनेछ। यसको जमे भएका राज्यबाट बेक गर्न, नुस्खा समय भन्दा लगभग 1 1/2 देखि 2 पटक लामो खाना पकाउने योजना बनाउनुहोस्।
- खाना थर्मामीटर संग जाँच गर्नुहोस् कि यो सिफारिश न्यूनतम न्यूनतम खाना पकाउने तापमान 160 एफ (71.1 सी) सम्म पुगेको छ।
यो पनि हेर्नुहोस्
Ground Beef Cooking Tips
खाद्य सुरक्षा: बर्गरको लागि आन्तरिक तापमान
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 365 |
| कुल मोटा | 16 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 157 मिलीग्राम |
| सोडियम | 935 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 16 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 38 जी |