यो पल स्पाइस सिर्डियल एक सानो मसाले र थोडा चिलको साथ अचम्मको पेय हो जसले चिसो शरद ऋतु रातको लागि आदर्श हो।
यहाँ आकर्षक आकर्षक संघ chipotle- सुन्तला सिरप (तल नुस्खा), जो एक टंग, लात र मीठापन एक मा लुकेको छ र यो एक प्रीमियम बोरबोन विरुद्ध र राम्रो तरिकाले खेलिन्छ वेनिला को स्वाददायक स्वाद।
नेम्यानको पुस्तक प्रकाशित भएपछि नेवान बन्द गरिएको छ, त्यसैले तपाईंलाई यसलाई अर्को भेनिला तरकारीसँग बदल्नुपर्छ। न्यूमनले अब सुझाव दिन्छ कि लिसेज 43 ले नेल स्पिस कर्डियलको लागि नेभिनको स्थानमा प्रयोग गरिनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 औंस Navan प्राकृतिक वेनिला लिकर
- 1 औंस
- बोरबोन व्हिस्की
- 3/4 औंस Chipotle-सुन्तला सिरप * (तल नुस्खा)
- 2 ड्यासहरू
- रेगनको ओरेन्जिन बिटरहरू
- 1
- सुन्तला पिक (गार्निशको लागि)
यसलाई कसरी बनाउने?
- नारंगी पिक्सेल को बाहेक सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस्।
- एक ककटेल गिलासमा बर्फ र तनाव सँगसँगै हिलाउनुहोस् ।
- सुन्तला पिकको साथ गार्निश।
Chipotle-Orange Orange
- 2 कप पानी
- 1 chipotle मिर्च
- 2 ताजा नारंगी पिक्सेल
- 3/4 कप शर्करा
- एक सानो सससेन मा एक फोडा को पानी ल्याओ।
- एक सिम्मर घटाउनुहोस् र chototle मिर्च र नारंगी पिक्सेल थप्नुहोस्।
- कवर गर्नुहोस् र 15 देखि 20 मिनेटसम्म सिमेरर दिनुहोस्। राम्रो जाल सफा संग तनाव र चिनी जोड्नुहोस्।
- एक फोडामा फर्कनुहोस् र हलचल नगर्नुहोस् जब सम्म चीनी घुमाउँछ।
- गर्मीबाट हटाउनुहोस् र ठिक गरौं।
- एक कंटेनरमा सिरप डाल्नुहोस् र फ्रिजमा राख्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 181 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 17 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |