बीट्स र छनौट प्रविधी पूर्वी यूरोपियन संग जंगली लोकप्रिय हो। यस नुस्खाले द्रुत-पतला छ र प्रशोधन गरिरहेको छैन जुन गर्मी वा ठण्ड-प्याक विधि प्रयोग गरेर, यसलाई बनाउनका लागि केही हप्ता भित्र खानुपर्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- बीट्स को लागि:
- 16 शिशु बेट (अनपिल, माथि छंटनी)
- समुद्री जहाजको लागि:
- 2 मध्यम रातो प्याज (जेनेनटेड)
- 2 चम्मचौं शताब्दी
- 1/3 कप सेतो सिरका
- 2 चम्मच नुन
- 2/3 कप पानी
यसलाई कसरी बनाउने?
बीट तयार पार्नुहोस्
- एक रोलिंग फोडामा नमकीन पानीको ठूलो बर्तन ल्याउनुहोस्। बीटहरू थप्नुहोस्, गर्मी घटाउनुहोस्, र 12 देखि 15 मिनेटको निलम्बन सम्म उकालो गर्नुहोस्। राम्रो तरिकाले नाली।
- जब संभाला पर्याप्त छ, छाला बन्द गर्नुहोस्। एक अनावश्यक कटोरामा पानाहरू प्लेस गर्नुहोस् र अलग गर्नुहोस्।
समुद्री डाकू बनाउनुहोस्
- एक सानो सससेन मा, गहिरो प्याज, शर्करा, सिरका, नमक, र 2/3 प्याला पानीमा र उच्च गर्मीमा एक फोडा ल्याउन।
- 5 मिनेट सिम
चाँडो पिक बीट्स
- ठुलो माटोको मासु खाऊ, र कोठाको तापमानमा ठोक्नुहोस्।
- बीटहरू राम्ररी ढाक्नुहोस् र धेरै घण्टा वा रातभरको लागि प्रशोधन गर्नुअघि प्रशोधन गर्नुहोस्।
- भण्डारण गरिएको दुई हप्ता सम्म।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 278 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,591 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 62 g |
| आहार फाइबर | 16 जी |
| प्रोटिन | 9 जी |