यो गाजर को अंगूठी नुस्खा ग्रिड गाजर संग बनाइन्छ र फसाउ को लागि उपयुक्त छ। यसले मासु ब्रेस्केट वा खूबानी पकाएको कुखुराको लागि ठूलो साइड डिश बनाउँछ। यो 8-कप अंगूठी मोल्ड वा बन्डट प्यानमा बाँच्न सकिन्छ वा 8 मिनी बन्ड्ट प्यानमा।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप ब्राउन शुगर
- 1 1/2 कप तेल
- 4 ठूला अण्डाहरू, अलग गरियो
- 3 पैक कप कपडा (गाई काटिएको छैन)
- 2 कप Matzoh भोजन
- 1 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1 चम्मच नमक
- 3 चिसो पानीको चिसो पानी
- 2 चम्मच नींबूको रस
यसलाई कसरी बनाउने?
- गर्मी ओवन देखि 300 एफ। हल्का कोट एक मध्यम अंगूठी मोल्ड (8-कप क्षमता) वा 8 व्यक्तिगत मिनी बन्ड्ट पान खाना पकाउने स्प्रे संग। ठूलो कटोरामा क्रीम शर्करा र तेल । अण्डा र गाजरमा बिरालो।
- एक अलग कटोरा मा, whisk एक साथ माल्जाउ, पाक सोडा, र नुन। गाजर को मिश्रण मा जोडें, राम्रो मिश्रण। पानी र नींबूको रस थप्नुहोस् र राम्ररी गहिरो बनाउनुहोस्।
- एक फरक कटोरामा, अचम्म तर सुकेको नभए सम्म अण्डा को सफेदलाई हरायो, र गाजर को मिश्रण को 1/3 को हल गर्न को लागि हल्का। त्यसपछि, बाँकी व्हिटहरूमा गुप्त गर्नुहोस्, भोल्युम घुमाउने प्रयास गर्दै। तयार ढाँचा (हरू) मा मिलाउनुहोस्। 15 मिनेटमा 300 मिनेटसम्म उठाउनुहोस्। 375 एफमा उचालो बढाउनुहोस् र अतिरिक्त 20 मिनेटको हिसाबमा लिनुहोस् (मिनी बुन्ड्ट प्यानका लागि केवल 8 देखि 10 मिनेट)। अनमाउन्ट गर्नु 15 मिनेट पहिले चल्न दिनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 253 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 113 मिलीग्राम |
| सोडियम | 24 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 52 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 5 g |