च्याम्पेन ब्वालर एक बल्कि कोनाल ककटेल हो जसको यसको पाँच तत्वहरु अंगूर मा आधारित हुन्छन्।
यो एक शराब ककटेल हो जुन कम्तीमा सन् 1 9 30 र 40 को मिति हुन्छ र एक सेतो शराब (उदाहरणार्थ एक चर्डोननी ) र सिग्नेक दुवै स्पार्कलिङ् शराबको साथमा प्रयोग गर्दछ, तर त्यहाँ एक अन्य फल हो जसले ताजा मोडिङको लागि पृष्ठभूमिमा दिन्छ। यो प्यारा स्ट्राबेरी का एक जाल हो जसले बोलरलाई सुन्दर बनाउँछ, र किनकी यो बिना स्ट्रीट सेवा गरिरहेको छ, पेय पदार्थ जामको पूर्ण प्रभाव हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 स्ट्रबेरी (ताजा)
- 1/2 औंस
- सरल सिरप
- 1/2 औंस
- सिग्नेक
- 1 औंस सेतो शराब
- 4 औंस स्पार्कलिंग शराब
- गार्निश: ताजा स्ट्रबेरी
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शिकारी मा स्ट्रबबेरी र सरल सिरप मल ।
- शकरको आधा बाटो बर्फको साथ भर्नुहोस्।
- सिग्नस र सेतो शराब थप्नुहोस्।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- शकर को सामग्री (बर्फ सहित) एक शराब को गोला मा डालो।
- स्पार्कलिंग शराब संग शीर्ष।
- एक स्ट्रबरी संग गार्निश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 22 9 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 24 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 26 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 7 g |