मैले यी सबैलाई एउटा कुल लार्कमा बनाएको छु। हामी ताजा चेरीहरू सँग थकित भएका थियौ (हामीमध्ये दुई किसान विभिन्न किसानहरूको बजारमा जान्छौं र चेरी-लिने हेल्थको साथ घर आइपुगे) र म तिनीहरूलाई केहि र सबै कुरामा राख्थें। मौसम एकदम राम्रो हुन्छ जब म क्लासिक गिन र टनिकिक माया गर्दछु, त्यसैले मैले यसमा केहि चेरी राखें। वाह। कस्तो खोजी मिठाई चेरीको मीठोपन र ट्रोनिकको कडा टांगको बारेमा केही साथसाथै काम गरे। अब म उनीहरूलाई विशेष गरी यस उद्देश्यको लागि खरीद गर्छु, त्यसैले तिनीहरू गर्मीको ककटेल घण्टाको लागि उत्तम छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 पाइप
- मीठो चेरी
- 1/4 कप गिन
- 2 चम्मच नींबू रस (वा स्वाद)
- टिसनिक पानी स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
पिट चेरी र एक ककटेल शिकारी वा ठूलो गिलासमा राख्नुहोस्। मडल गर्न वा ठूलो मात्रामा तिनीहरूलाई क्रश गर्न मिडलर वा ठूलो काठ चम्मच प्रयोग गर्नुहोस्। जुत्ता र कागतीको रस थप्नुहोस्, आवरण गर्नुहोस् र एक मिनेटको लागि बलियो रूपमा हिलाउनुहोस्। दुई चश्मेलाई बर्फसँग भर्नुहोस् र चेरीमा बराबरको उपायमा चेरी-जिन मिश्रणहरू रोक्नुहोस्। गिलास भर्न वा स्वाद गर्न ट्रोनिक थप्नुहोस्।| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 375 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 78 जी |
| आहार फाइबर | 11 जी |
| प्रोटिन | 5 g |