यो पौष्टिक ग्लुटेन-मुक्त आटा मिश्रण नुहाउँदो सुगन्धको आटा, खैरो चावल आटा, अमारनर्थ, र क्विनाको सन्तुलित मिश्रणबाट बनाइन्छ। यो मिश्रणको उच्च प्रोटीन सामग्री तपाईंको मनपर्ने ग्लुटेन-फ्रि रोटी व्यञ्जनहरूमा प्रयोग गर्न सकिन्छ र ठूलो चश्मा ग्लुटेन-फ्रि पिज्जा क्रस्ट बनाउन सकिन्छ।
घरको ग्लुटेन-फ्रि पिज्जा क्रस्ट र लस मुक्त-फ्रिभरी बीउ स्यान्डविच रोटी बनाउन यो मिश्रण प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप sorghum आटा
- 2 कप ब्राउन चावल आटा (म अति उत्तम ब्राउन चावलको आटा प्रयोग गर्दछु)
- 1 1/2 कप आलु स्टार्च (आलु आलु छैन)
- 1/2 कप सेतो चावल आटा
- 1/2 कप मीठा चावल आटा
- 1/2 कप प्यापिओका आटा
- 1/2 कप अमाररथ आटा
- 1/2 कप क्विओना आटा
यसलाई कसरी बनाउने?
- प्रत्येक घटकलाई ठूलो मिश्रण कटोरामा सार्नुहोस्।
- सबै सामग्रीहरूलाई ठूलो व्हिस्कसँग राम्ररी मिश्रण गर्नुहोस्।
- भण्डार मिक्सले ठूलो कन्टेनरमा, फ्रिजमा वा ठुलो अँध्यारो स्थानमा।
- कंटेनर ग्लेन फ्री सबै उद्देश्य आटा मिक्स लेबल गर्नुहोस्
अनुस्मारक: सधैँ सुनिश्चित गर्नुहोस् कि तपाईंको काम सतहहरु, बर्तन, प्यान र उपकरण ग्लुटन देखि मुक्त छन्। सँधै उत्पादन लेबलहरू पढ्नुहोस्। निर्माताहरूले बिना नोटिस उत्पादन ढाँचा परिवर्तन गर्न सक्दछन्।
जब संदेहमा, खरीद नगर्नुहोस् वा उत्पादनको लागि निर्मातालाई सम्पर्क गर्नु अघि उत्पादन लुटन भन्दा मुक्त छ भनेर प्रमाणित गर्न अघि प्रयोग नगर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 87 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 89 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 18 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |