यी सजिलो ओवन बारबेक्ड पोर्क रिबहरू पकाएका हुन्छन् र त्यसपछि स्वादयुक्त घरको टमाटर-आधारित बारबेक्यू सस संग ग्रील्ड। नुस्खाले हड्डी-देश देश शैली रिब्सको साथ बनाइन्छ, जुन स्पायरिब भन्दा मासु भन्दा कम हुन्छ। नुस्खाको लागि देश-शैली पोर्क रिब्समा हड्डी प्रयोग गर्नुहोस्। घर का बना सॉस एक केचअप र गर्मी को लागि थोडा कोयनी संग चटनी छ। अतिरिक्त केयेनी वा कुचल लाल मिर्च फ्लेक्सको साथ गर्मी माथि निस्कनुहोस्। यदि तपाईलाई स्मोको स्वाद मनपर्छ भने ससमा केही तरल धूम्रपान हुन्छ। वा बोरबोन बारबेक्यू सस वा यो स्वादिष्ट बियर बारबेक्यू सस को लागि यो नुस्खा प्रयोग गर्नुहोस् ।
यी रिबहरू पक्कै आलुको र आलु सलादका साथ राम्रोसँग जान्छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 देखि 4 पाउन्ड देश-शैली पोर्क रिब्स (बेकार छैन)
- कोसर नमक र ताजा जमीन कालो मिर्च
- 1 कप
- ketchup
- 1/4 कप गुलाब
- 3 चम्मचहरु ब्राउन शुगर पैक
- 1/2 कप सिरका
- 2 चम्मच टमाटर पेस्ट
- 1/4 चम्मच सेनी मिर्च
- 1/4 चम्मच जमीन कालो मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 375 डिग्री ठूलो आकारमा पकाउने वा पन्डिने प्यान पन्चको साथ।
- रेब्सलाई तयार प्यानमा व्यवस्थित गर्नुहोस् र सबै कोषेर नमक, ताजा जमीन काली मिर्च, र लसुन पाउडर संग छिराउनुहोस्। रिब्स लगभग 10 मिनेटको लागि खडा गरौं।
- लगभग 1 देखि 1 1/2 घण्टाको लागि बेक गर्नुहोस्, वा जब सम्म रिब धेरै निविदा हुन्छ।
- 1-क्वार्टर सससेनमा, अवयवहरू सँगसँगै मिश्रण गर्नुहोस्। 10 मिनेटको लागि सिम्मर
- त्यसबाहेक, ग्रिल तयार पार्नुहोस्।
- पछाडि प्यानबाट रिब हटाउनुहोस् र चटनीसँग ब्रश गर्नुहोस्।
- प्रत्यक्ष गर्मीमा ग्रिल गर्नुहोस्, प्राय: मोडिँदै र बारम्बार घुमाउनुहोस्, लगभग 15 मिनेटको लागि, वा खैरो रंग सम्म।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 742 |
| कुल मोटा | 36 g |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 15 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 230 मिलीग्राम |
| सोडियम | 581 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 29 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 72 g |