यस स्वादिष्ट गोभी का सूपको स्वाद कटा प्याज, डिस्टेड आलु, कचरा गोभी र सिजनहरु द्वारा बृद्धि गरिन्छ। यसको क्रीमयुक्त बनावटले यसलाई सन्तुष्ट दिनसम्म पनि गर्म पार्नेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 प्याज प्याज (कटाई)
- 3 चम्मच मक्खन
- 3 चम्मचहरू
- सबै उद्देश्यको आटा
- 4 कप गोभी (कोमल छाया भयो)
- 1/2 कप गाजर (कटाई)
- 3 कप सब्जीको शरिर
- 1/2 चम्मच नमक (वा स्वाद)
- 1/8 चम्मच काली मिर्च
- 3 कप आलु (diced)
- 1/14 1/2 औंसले दूध भत्काइयो
- वैकल्पिक: खनिज अजला
- वैकल्पिक: ड्यास पेपरिका
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो भारी सॉसpan वा डच ओवनमा, मध्यम-कम उचाईमा ताप्लेट मक्खन; सुनको रंगमा सुनको प्याज गर्नुहोस्। अँध्यारोमा अँध्यारो टाँस्नुहोस्।
- गोभी, नुन, काली मिर्च र आलु संग गोभी र गाजर जोड्नुहोस्। एक फोडा ल्याउन, प्रायः हिउँदो; कम गर्न गर्मी घटाउनुहोस्। ढोकासम्म पकाउनुहोस् र पकाउनुहोस्, लगभग 20 मिनेटमा घिमिरे।
- दूध थप्नुहोस्। मार्फत न्यानो, तर फोडा नगर्नुहोस्।
- स्वाद र समायोजन समायोजन, आवश्यक नमक र मरिच थपियो।
- प्रत्येक चाँडै अजमोद र पेपरिकाको ड्यासको साथमा सेवा पुर्याउनुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 300 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 35 मिलीग्राम |
| सोडियम | 886 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 36 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 10 जी |