"यो पुरस्कार विजेता चटनीले केवल कुनै पनि बारबेक्यू डिश वृद्धि गर्नेछ। केही बारबेक्यू चटनी धेरै मोटो हुन सक्छ र केवल मासुको माथि बस्छ। यो सस चिकनी र पतली पक्षमा हुन्छ। यसले यसलाई मासुमा डुब्न मद्दत गर्दछ। "
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप केचअप / 240 एमएल (म हंटको प्रयोग गर्दछु)
- 2/3 प्याला / 160 एमएलको चावल सिरका
- 1/2 कप / 120 एमएल सेबको रस वा साइडर
- 1/4 कप / 60 एमएल सेब साइडर सिरका
- 1/2 कप / 120 एमएल ब्राउन शुगर (प्याकेट)
- 1/4 कप / 60 एमएल सोया सस वा वर्कर्सशायर सॉस
- 2 चम्मच / 10 एमएलले पहेंलो सरसफाइ तयार गर्यो
- 3/4 चम्मच / 3.75 एमएल लसुन पाउडर
- 1/4 चम्मच / 1.25 मिलीलीटर सेतो मिर्च
- 1/4 चम्मच / 1.25 एमएल सेनी
- 1/3 प्याला / 80 एमएल बेकन बिट (मसाले चिसोमा ग्राउन्ड)
- 1/3 कप / 80 मिलीलीटर सेब (खुट्टा र ग्रेटेड)
- 1/3 कप / 80 एमएल प्याज (ग्रेटेड)
- 2 चम्मच / 10 मिलीलीटर हरियाली काली मिर्च (ग्रेटेड)
यसलाई कसरी बनाउने?
क्याचअप, चावल सिरका, सेबको रस, साइडर सिरका, ब्राउन शर्करा, सोया सॉस वा वर्कसेयरहायर चटनी, सरस, लसुन पाउडर, सेतो मिर्च, केनी, र बेकन बिट ठूलो ठोक्किन्छ। मध्यम ऊँची उचाईमा एक फोडा ल्याउनुहोस्। सेब, प्याज र घंटी मिर्चमा हिउँद। गर्मी घटाउनुहोस् र उकालो, 10 देखि 15 मिनेट वा यो थोपा मोटो हुन्छ। प्रायः यसलाई हल गर्नुहोस्। ठिक गर्न अनुमति दिनुहोस्, त्यसपछि बाँझिएको ग्लास बोतलहरूमा राख्नुहोस्।
एक गिलास जार जसले मेयनेज वा रसको काम गर्दछ। 2 हप्तासम्म प्रशीतन।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 29 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 मिलीग्राम |
| सोडियम | 199 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |