यदि तपाईं तलाका चिकनलाई माया गर्नुहुन्छ भने ... तपाई भाग्यमा हुनुहुन्छ! यो क्रिसमस ओवन फ्रिड चिकन पनि सबै वोसो बिना गहिरो तलाका चिकन को सबै क्रिसमस भलाइ प्रदान गर्दछ। परिवारको लागि एक हप्तामा यो कुखुराको सेवा गर्नुहोस् किनकि यो पनि मनोरञ्जन हो भन्ने निश्चित छ। मेयोनेज र हनी सरसामान जस्ता सरल सामग्रीहरू यो सजिलो पक्कै पकाएको कुखुराको लागि एक ईमानदार टंग जोड्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2/3 कप मेयोनेज
- 1/3 कप डिजोन
- हनी सरस मिश्रण
- 1/2 चम्मच सूखे टरागगन वा थिम
- 1 चम्मच सूखे अजवाइन फ्लेक्स
- 6 बेकार चिकन स्तन हल
- 1 कप
- पेन्को रोटी क्रम्ब्स
- 1/2 कप
- राम्रो सूखे रोटी कुकुर
- 1/2 चम्मच नुन
- ड्यास मिर्च
- ड्यास पेपरिका, वैकल्पिक
यसलाई कसरी बनाउने?
- गर्मी ओवन देखि 400 एफ
- पन्किको साथ पकाउने प्यान रेखा गर्नुहोस् र हल्कासाथ पन्नी वा स्प्रे नस्टस्टिक पकाउने स्प्रेको साथ।
- मेयोनेज, हनी सरस, टरागगन वा थिम, र अजमोरी जोड्नुहोस्। कुखुरामा राम्रो तरिकाले कोट मा फैलाउनुहोस्।
- पान्को रोटीको टुक्रा र ठीक रोटीको टुक्रा टुक्र्याउनुहोस् एक कटोरा वा पाली प्लेटमा नमक, काली मिर्च र पेपरिकाको साथ।
- रोटीको टुक्रा टुक्रामा चिकन छातीहरू थिच्नुहोस्, राम्रो तरिकाले कोट गर्ने। तयार पाक प्यानमा चिकनलाई व्यवस्थित गर्नुहोस्।
- 25 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्; घुम्न र बेक गर्नुहोस् लगभग 10 देखि 15 मिनेट लामो, वा पकाएर सम्म।
शीर्ष 20 चिकन स्तन व्यञ्जनहरु
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1523 |
| कुल मोटा | 9 0 g |
| पागलिएको बोसो | 23 जी |
| असंतृप्त फैट | 32 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 42 9 मिलीग्राम |
| सोडियम | 751 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 36 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 135 g |