यी दक्षिणी सॉसेज बल सधैं पार्टीको हिट हो। केहि ग्रेटेड प्याज या पतली कटा हरियो प्याज जोड्नुहोस या थोडा पोल्ट्री सीजन जोडें।
यी सॉसेज बलहरु गर्म जमीन साउजेस, पनीर, बेकिंग मिश्रण, र वैकल्पिक सत्रहरु संग बनाइन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड गर्म वा हल्का जमीन पोर्क सॉसेज
- 2 कप तेज तेज धोखा पनीर, shredded
- 2 कप बेकिंग मिश्रण
- वैकल्पिक: 2 चम्मच प्याज प्याज
- वैकल्पिक: 1 चम्मच कुखुराको मौसम
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवन 400 एफ सम्म गरम गर्नुहोस्।
- पन्जि वा नक्कली पेपरको साथमा रिम्मिड बेकिंग पाना रेखा गर्नुहोस्।
- एक मक्खन कटोरा मा, बेकिंग मिश्रण संग कच्चा जमीन साउज र कटा हुआ पनीर को मिश्रण सम्म राम्रो तरिकाले मिश्रित। यदि वांछित भएमा, ग्रेटेड प्याज र पोल्ट्री सिजनमा मिश्रण।
- मिश्रण 1 इंच इन्चमा आकार गर्नुहोस् र तयार पाक पानामा व्यवस्थित गर्नुहोस्।
- लगभग 12 देखि 15 मिनेट को लागि, या सुनहरा भूरा सम्म सेंकना ओवन मा सेंकना।
- यदि तपाईं दान को अनिश्चित हुनुहुन्छ भने, तपाईं साउसेज बलको मध्यमा सम्मिलित तत्काल-पढ्ने थर्मामीटरको साथ जाँच गर्न सक्नुहुनेछ। उनीहरूलाई कम्तिमा 160 एफ दर्ता गर्नुपर्छ, जमीनको सुँगुरको लागि न्यूनतम तापमान।
- कागजको तौलहरू डिल गर्न हटाउनुहोस्।
- दाँतपाठहरू र एक सरसफाइ मेयोनेज डुब वा भाडा शैली ड्रेसिङसँग सेवा गर्नुहोस्।
सम्बन्धित व्यञ्जनहरू
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 89 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 25 मिलीग्राम |
| सोडियम | 110 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 7 g |