यो सजिलो सलाद हल्का रूपमा टमाटरको रस र सिरका मिश्रणसँग ड्रेस गरिएको छ, र कटाएको कष्टयुक्त अण्डाहरूले यसलाई अतिरिक्त प्रोटीन र स्वाद दिन्छ।
लेटू पातहरू, अर्गुगल, बेबी पालक वा केले, या मिश्रित सलाद ग्रीन्समा सलाद सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप फ्रान्स फ्रान्सेली काटा बीन्स, लगभग 12 देखि 16 औंस
- 1 चम्मच साइडर सिरका
- 1/4 कप टमाटरको रस वा V-8 रस
- 2 चम्मच चोरको टुक्रा
- 1/4 चम्मच सूखिएको पित्त त्रागगन, टुक्रिएको, वा सूखे पारी तुरुन्त
- 1 चम्मच पतला मिनी या लाल रंग या पहेंलो प्याज
- 3 चम्मच कटा pimiento
- नमक र ताजा जमीन काली मिर्च, स्वाद गर्न
- 2 कडा पकाएको अण्डा, कटाईयो
- भाडा पत्ति वा मिश्रित सलाद सागहरू
यसलाई कसरी बनाउने?
- प्याकेज दिशानिर्देशहरू पछि हरी सेमहरू पकाउनुहोस्। राम्रो तरिकाले नाली र कटोरामा स्थानान्तरण गर्नुहोस्।
- एक पेंच माथि जार मा, टमाटर को रस, चीनी, र टुकडे टुक्रा या तुलसी को संयोजन। राम्ररी मिश्रण गर्न हिलाउनुहोस्। छुट्याइएको।
- हरियो सेम प्याज र पिइमिन्टो थप्नुहोस्। ड्रेसिंग संग टस
- लेटू पत्तिको साथमा चार प्लेटहरू लाइन गर्नुहोस्। प्लेटहरू बीचमा रमाईलो कडा अण्डाको अण्डा विभाजित गर्नुहोस्, र त्यसपछि हरियो बीन मिश्रण सँग माथि।
- प्रत्येकलाई नमक र ताजा जमीन कालो मिर्च संग हल्का सेवा गर्दै।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 282 |
| कुल मोटा | 15 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 284 मिलीग्राम |
| सोडियम | 221 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 30 जी |