"यद्यपि यहूदीहरूले सैकड़ों वर्ष पहिले पोल्याण्डमा" "ग्यारि शिमोनको सर्वेक्षण गरे" बोल्न थाले। उनीहरूले 20 औं शताब्दीमा अमेरिकामा यो ब्लन्ट्ज सूफेले नुहाउने बनाउन मात्र जमेको ब्लान्जिज प्रयोग गर्न थाले। "
पनीर-भरेदार प्रजातिहरू पकाउने एक मीठो अन्डा र खट्टा क्रीम आधारित कस्टर्डमा तिनीहरूलाई एक भीड-आकर्षक पिसाईमा डाक्टरको लागि एक सरल तरिका हो। जमे भएका ब्लिन्टजेसको साथ सुरू गर्न अनुहारमा कटौती गर्दछ र यसलाई तयार पार्न एक द्रुत डिश बनाउँछ।
निस्सन्देह, यदि तपाईं महत्वाकांक्षी र अपमानजनक महसुस गर्दै हुनुहुन्छ - तपाई ब्लन्टजिज खरिद गर्न सक्नुहुनेछ, वा पनीर र फल भर्ने ब्लन्टजिजको मिश्रण प्रयोग गर्नुहोस्!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/4 कप अज्ञात मक्खन (पिघलिएको)
- 12 पनीर ब्लान्जिज (जमे भएका)
- 6 ठूलो अन्डा
- 1 1/2 कप खट्टा क्रीम
- 1/3 कप शर्करा
- 2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 1/4 प्याला सुन्तला रस (वा 2 चम्मच नारंगी रस ध्यान)
- 1 चम्मच दालचीनी (अधिक वा कमको रूपमा आवश्यक)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवन त 350 देखि 350 एफ / 175 सी। पिघरो मक्खनलाई एक 13x 9x2 इन्च बेकिंग डिशमा राख्नुहोस्।
- बेकिंग डिशमा एक एक तहमा ब्लिपिज्जहरू व्यवस्थित गर्नुहोस्।
- ठूलो कटोरामा अण्डालाई हराउँछ। खट्टा क्रीम, चीनी, वेनिला, र सुन्तलाको रस (वा सुन्तलाको रस ध्यान दिनुहोस्) थप्नुहोस् र राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्नुहोस्। Blintzes मा अंडा मिश्रण डालो। दालचीनीसँग हल्का रूपमा छिटो
- 45 मिनेट को लागि, या सोफेली सेट र माथि सुनहरा भूरा सम्म बकाऊ, खुला। सेवा गर्न अघि 5 देखि 10 मिनेट सम्म आराम गर्न अनुमति दिनुहोस्।
यसलाई खाना बनाउनुहोस्
यो जस्तै एक धनी पुलावले हल्का, ताजा साथको लागि कल गर्दछ। एक जीवंत सूप को पेशकश, एक भुना हुआ गाजर, सेब, र अजगर सूप जस्तै शुरू गर्न को लागि। त्यसपछि, ब्लन्टजजको साथ बकरी पनीर र अर्गुगल संग एक सुन्दर हेरालोम टमाटर सलाद को सेवा गर्नुहोस्। ताजा फल सलादले एक आदर्श मिठाई बनाउँछ, तर यदि तपाईं थप विस्तृत प्रस्ताव गर्न चाहानुहुन्छ भने, केही डेयरी-रहित चीनी कुकीहरू प्रयोग गर्नुहोस् ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 300 |
| कुल मोटा | 24 जी |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 155 मिलीग्राम |
| सोडियम | 234 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 12 जी |