तपाईं कोलोरी सलाद खाने खाना किन धेरै कारणहरू पत्ता लगाउन गहिरो खुसी हुनुपर्दैन। ज्वरो अत्यधिक पोषणशील छ। यसमा धेरै विटामिन सी छ जुन प्रतिरक्षा प्रणालीको लागी एकदम राम्रो छ, कोलेस्ट्रोललाई कम गर्न सकिन्छ, र हृदय रोग, स्ट्रोक र क्यान्सर रोक्न जान्छ। यदि तपाईंलाई कुनै राम्रो कारण चाहिन्छ भने, यो सलाद स्वादिष्ट स्वादिष्ट पनि छ! मैले पनि पाएको छु कि यो कच्चा रेंच ड्रेसिङ संग यो सलाद नुस्खा पाइएको महान स्वाद छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 कप कटाई कोलारी
- 1/2 कप किशमिश (या currants या cranberries)
- 1/4 कप कटा अजवा
- 1/2 कप कटा अखरोट
- 2 चम्मच ठुलो ठोक्लो जैतून का तेल
- 1/2 नींबू (रसयुक्त)
- 1/4 चम्मच समुद्र नमक (वा स्वाद)
- ताजा जमीन काली मिर्च स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
- अजवाली, किशमिश वा अन्य सूखे फल, अजवाली, र अखरोटको साथमा टाँस्नुहोस्।
- जैतून का तेल, नींबूको रस र नमक जोड्नुहोस् र फेरि फ्याँक्नुहोस्।
- ताजा जमीन काली मिर्चको आफ्नो इच्छित राशि संग सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 371 |
| कुल मोटा | 34 g |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 463 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 16 जी |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 7 g |