तपाईं पाउनुहुनेछ कि मेरर्म आइल एक मिनी गिन ककटेल हो जसले सेन्ट प्याट्रिक डे पार्टीहरूको लागि ठूलो हरियो पेय बनाउँछ। यो कार्सोको जस्तै छ, जुन हरी creme डे menthe प्रयोग गर्दछ र सूखी वरमाउथ मिश्रण मिश्रण गर्दछ।
इमिल्ड आइलमा एक ड्यास वा बिट्टरको दुई दुई पेयलाई सहयोग पुर्याउन मद्दत गर्दछ र जब सुगन्धित बिट्टरहरू अनुकूल हुन्छन्, टकसाल बिट्टरहरूले पनि समान प्रशंसा गर्दछन्। यदि तपाईं सानो जंगली महसुस गर्दै हुनुहुन्छ भने, नारंगी बिटरहरू तालाका लागि पनि धेरै रोचक छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 औंस
- gin
- 1 चम्मच
- हरियो क्रिम डी
- 2 ड्यास बिटरहरू
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शेकरमा अवयवहरू भर्नुहोस् बर्फ क्यूबहरू भरियो।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 95 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |