सामान्यतया, हामी वोदका , रम, वा टक्करलाई इन्कार गर्छौं, तर हामी कम्तीमा गिनलाई दुरुपयोग गर्दछौं किनभने यसको पहिल्यै धेरै स्वाद छ। यद्यपि, कहिले काँही पनि छोटो सानो स्वाद प्रयोग गर्न सक्छ।
सेब र नाशपाती को यो आसान इन्फ्यूजन को शुरुआती शरद ऋतु भनिन्छ एक ककटेल द्वारा प्रेरित थियो, जो कि न्यूयर्क शहर मा फतिटी क्रैब को आदम श्यूमन द्वारा बनाईएको थियो। यस संस्करणको लागि, म बम्बई नीलियर संग फँस्यो र सूखे नाशपातीको प्रशंसा गर्न ताजा नाशक थपियो। यो एक इन्फ्यूजन को लागि एक शानदार विचार हो कि ठूलो गिरावट को पतन को एक स्पर्श को जोडछन र धेरै अन्य कॉकटेल मा स्पिन राखन को लागी प्रयोग गर्न सकिन्छ।
कम्तीमा कम्तिमा एक हप्ता छोड्न सम्झनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
यसलाई कसरी बनाउने?
- नाशपाती र स्याउलाई स्लाइसमा काट्नुहोस्।
- एक साफ मेसन जार वा समान जार को तलको सील को ढक्कन संग सबै नाशों र सेब को ठाँउ राख्नुहोस।
- फलमा दाल टाँस्नुहोस् र केहि पटक हिलाउनुहोस्।
- ढोका ढक्कन ताल र जारलाई ठुलो, अँध्यारो ठाउँमा लगभग 1 हप्तामा भण्डार गर्नुहोस्।
- इन्फ्यूजन दैनिकको स्वादको जाँच गर्नुहोस्।
- एक पटक स्वाद स्वाद हुनुपर्दा, दुलहीबाट फलहरू रोक्नुहोस्।
- जार धोएं र स्वादयुक्त गिन यसलाई फिर्ता गर्नुहोस्।
- तपाईं अन्य रक्सी गर्नुहुन्छ रूपमा भण्डारण गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 158 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 0 g |