सुन्तला जेस्टले यी रोशनी र स्वादपूर्ण दूधका खानाका खानाहरू कत्तिको स्वाद दिन्छ। Cupcakes कुनै थप थप मोटा र एक अपेक्षाकृत कम शर्कराको साथ बनाइयो।
म यस cupcakes प्यार गर्दछ एक भुफिया फ्र्रेडिंग संग यस मूल सात मिनेट फ्र्रेडिंग जस्तै। स्वादको लागि फ्रस्टिङमा केही सुन्तला वा नींबू घेरा थप्नुहोस्।
सम्बन्धित
क्लासिक एन्जिल फूड केक
रेड मखमरी क्रीमक केक पनीर फ्र्रेडिंग संग
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप केक फर्ट
- 2/3 कप पाउडर शिकारी (सिफ्ट)
- 6 ठूलो अन्डा सेतो (लगभग 3/4 कप प्लस 2 चम्मच)
- 1/8 चम्मच नुन
- 3/4 चम्मच क्रीम को तीर्थ
- 1/2 कप चारा कचौरा
- 3 चम्मच नारंगी जेस्ट (पतला ग्रेटेड)
- 1/2 चम्मच वेनिला
यसलाई कसरी बनाउने?
लाइन 18 मफिन कप साथ पेपर मफिन कप। गर्मीको ओवन 350 डिग्री एफ
आटा र पाउडर गरिएको शर्कुलाई 3 चोटि उचाल्नुहोस्; छुट्याइएको।
एक ठूलो मिश्रणमा कटोरा मा, नुहाउन सम्म नरम संग अन्डा व्हाइट हराउन वा whisk। तीरको क्रीम जोड्नुहोस्; नरम चोटीहरूलाई पिटेको छ। एक समय मा 1 चम्मच दानेदार चीनी, जोड्नुहोस्, कठोर चोटहरू फारम सम्म धकेल्दै।
एक स्पट्युल संग , आटा को बारे मा 1/3 मा र पाउडर चीनी चीनी मिश्रण।
अर्को 1/3 मा फोल्ड गर्नुहोस्, त्यसपछि बाँकी मिश्रणको साथ समाप्त गर्नुहोस्। धीरज नारंगी घेरा र वेनिलामा हुन्छ।
सानो आइसक्रीम स्क्रूप वा ठूलो चम्मच प्रयोग गरी 2/3 देखि 3/4 पूर्ण तयार तैयार मफिन कप भर्नुहोस्।
लगभग 15 देखि 17 मिनेटका लागि कपकोकहरू पकाउनुहोस्, वा हल्का खानुपर्छ। रैकमा प्यानमा 5 मिनेटको लागि शांत। कूलमा कपकोकहरू लाई राम्ररी ठुलो पार्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 67 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 95 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 14 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 2 जी |