कुकबुक लेखक लेखक स्टीफन वोंगले यस्तो लेखे: "कर्डरको सट्टा, चिनियाँले यो देशलाई" मासु केक "भनिन्छ र यसलाई पकाउने चावलमा भ्याम्पलाई ऊर्जाको रूपमा लिन्छ। बोसोलाई कम गर्न को लागी, 4 अन्डा सेतो संग सम्पूर्ण अन्डा बदल्नुहोस्।
4 सेवा गर्दछ
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 पाउन्ड जमीन पोर्क
- 1 चम्मच सोया सस
- 1/2 चम्मच तिलको तेल
- 1/2 चम्मच मिर्च
- 1 चम्मच कैलिन्ट्रो (पतला कटाई)
- 1 चम्मच हरा प्याज (पतला कटाई)
- 1 चम्मच अदरक (मिनिसिङ)
- 1 1/2 चम्मच cornstarch
- अण्ड मिक्सरको लागि:
- 2 ठूला अण्डाहरू (पिडा)
- 1/2 वटा कप चिकन स्टक
- 1/4 चम्मच नुन
- 1/4 चम्मच क्यानोला तेल
- 1 चम्मच हरा प्याज (पतला कटाई)
- गार्निश: 1 चिसो सिलिलोटो (कटाई वा बायाँ सम्पूर्ण)
यसलाई कसरी बनाउने?
एक गहिरो ओवन पकाउने डिशमा एक स्टीमरमा फिट हुन्छ, सुँगुरको पोर्क मिश्रण तत्वहरू। बर्तनको तल समापन गर्न फ्लेट मासु मिश्रण।
एक कटोरी मा, अण्डा मिश्रण सामाग्री को साथ हलचल।
मासु को मिश्रण मा अण्डा मिश्रण डालो र बुलबुले बंद। स्टीमरमा राख्नुहोस् र 10 मिनेटको लागि मध्यम-उच्च गर्मीमा भाप। गर्मीलाई बन्द गर्नुहोस् र 5 मिनेटको लागि कस्टर्ड बस्ती राख्नुहोस्। सेलिन्ट्रो र सेवाको साथ गार्निश।
प्रत्येक सेवामा समावेश छ: क्यालोरी 128, 2 जी कार्बोहाइड्रेट, 16 जी प्रोटीन, 6 जी मोटाई, 2 जी संतृप्त वसा, 142 मिलीग्राम कोलेस्ट्रॉल, ट्रेस फाइबर, 288 मिलीग्राम सोडियम, 248 मिलीग्राम पोटेशियम।
Thiamine र भिटामिन बी 12 को एक उत्कृष्ट स्रोत। फाइबर र भिटामिन ई को एक राम्रो स्रोत। यो नुस्खा स्टिफन वोंग हार्टस्मार्ट चिनियाँ पाक कलाबाट अनुमतिको साथ पुनःप्राप्त गरिएको छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 243 |
| कुल मोटा | 14 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 275 मिलीग्राम |
| सोडियम | 260 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 24 जी |